"Pasja ekstremalna" Artura Kielaka w TVP HD

Artur Kielak fot, Leszek Pilichowski

„Pasja ekstremalna” to nowy program w ramówce TVP HD. Będzie on poświęcony ludziom i ich niezwykłym pasjom, jakimi są niebezpieczne dyscypliny sportowe. W każdym odcinku „Pasji ekstremalnej” spotkamy śmiałków, którzy narażają swoje życie dla adrenaliny, widowiskowego efektu, sportowego wyniku oraz dla własnej satysfakcji.

Co niedziele, od 3 lutego o godz. 21.50 poznamy sportowców, których wyczyny przekraczają granice fizycznych możliwości człowieka i mrożą krew w żyłach widzów.

Odcinek premierowy będzie poświęcony akrobacjom lotniczym, a zobaczymy w nim Artura Kielaka.

Zapraszamy Was przed telewizory już w najbliższą niedzielę o 21.50!

 

Źródło: TVP
comments powered by Disqus

Komentarze

Super materiał!

Zwołujcie znajomych i rodzinę przed telewizory! Jak będzie duża oglądalność, to lotnictwo sportowe zaistnieje w tv, będzie w tv, to będą sponsorzy. Będą sponsorzy, będzie kasa na sprzęt i szkolenie, a co za tym idzie - sukcesy.

TVP HD to niestety niszowy kanał.Lotnictwo sportowe w Polsce nie istnieje. Sebastianowi Kawie żadna stacja w informacjach nie poświęciła kilku sekund czasu antenowego.Nie ma rozgłosu, nie ma sponsora, nie ma sponsora, bo nie ma rozgłosu.Ministerstwo Sportu również nie robi nić w celu stworzenia systemu pozyskiwanie sponsorów.

Było w Sport po wydaniu Wiadomości chyba przez dwa dni, w Polonii24 była krótka relacja z zawodów. Ja odniosłem przeciwne wrażenie, że w końcu się o tym mówi.

Ekstremalny to jest przejazd po rozmarzniętym asfalcie ,a nie akrobacja wykonywana przez zawodowca!!!

Pięknie!