Przejdź do treści
Airborne Pyrotechnics - nocny pokaz (fot. airbornepyrotechnics.co.uk)
Źródło artykułu

Odlotowe Suwałki Air Show 2024

Trwają przygotowania do trzeciej edycji imprezy pn. "Odlotowe Suwałki Air Show", która odbędzie się 29 czerwca 2024 r. na lotnisku w Suwałkach.

Obsada naszego podniebnego show naprawdę będzie bardzo mocna. O tej mocy niech świadczy obecność pierwszego zespołu pokazowego – tak organizatorzy zapowiedzieli przylot grupy Airborne Pyrotechnics, która na niebie potrafi zmalować piękne dzieła.

Airborne Pyrotechnics to grupa doświadczonych pilotów z Wielkiej Brytanii. Jej liderami są ojciec i syn: Tim i Tom Dews. Podczas pokazów w Suwałkach zaprezentują się na dwóch motoszybowcach Grob G-109b, które można łatwo rozpoznać dzięki szerokiej rozpiętości skrzydeł.

GROB 109b – to pełne wdzięku, mega wydajne maszyny, są wyposażone w tysiące kolorowych diod LED, które w połączeniu z potężną pirotechniką stworzą magiczne show.

Airborne Pyrotechnics - wzory podczas nocnego pokazu (fot. airbornepyrotechnics.co.uk)

(fot. airbornepyrotechnics.co.uk)

Piloci sami projektują i wykonują prezentowane podczas pokazów rozwiązania pirotechniczne. Dzięki połączeniu ich podniebnego tańca z muzyką, pokaz Airborne Pyrotechnics jest magicznym widowiskiem zarówno podczas pokazów dziennych, jak i nocnych. Formacja sponsorowana jest przez Sydney Charles Insurance Services.

To będzie wyjątkowy pokaz.

Czekamy na kolejne zapowiedzi tegorocznych atrakcji. Organizatorzy z pewnością postarają się zapewnić pasjonatom lotnictwa ogrom pozytywnych emocji.

Już teraz zarezerwujcie w swoich kalendarzach ostatnią sobotę czerwca i przyjedźcie do Suwałk.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony