Przejdź do treści
Źródło artykułu

Odlotowe Suwałki Air Show 2024

Trwają przygotowania do trzeciej edycji imprezy pn. "Odlotowe Suwałki Air Show", która odbędzie się 29 czerwca 2024 r. na lotnisku w Suwałkach.

Obsada naszego podniebnego show naprawdę będzie bardzo mocna. O tej mocy niech świadczy obecność pierwszego zespołu pokazowego – tak organizatorzy zapowiedzieli przylot grupy Airborne Pyrotechnics, która na niebie potrafi zmalować piękne dzieła.

Airborne Pyrotechnics to grupa doświadczonych pilotów z Wielkiej Brytanii. Jej liderami są ojciec i syn: Tim i Tom Dews. Podczas pokazów w Suwałkach zaprezentują się na dwóch motoszybowcach Grob G-109b, które można łatwo rozpoznać dzięki szerokiej rozpiętości skrzydeł.

GROB 109b – to pełne wdzięku, mega wydajne maszyny, są wyposażone w tysiące kolorowych diod LED, które w połączeniu z potężną pirotechniką stworzą magiczne show.

(fot. airbornepyrotechnics.co.uk)

Piloci sami projektują i wykonują prezentowane podczas pokazów rozwiązania pirotechniczne. Dzięki połączeniu ich podniebnego tańca z muzyką, pokaz Airborne Pyrotechnics jest magicznym widowiskiem zarówno podczas pokazów dziennych, jak i nocnych. Formacja sponsorowana jest przez Sydney Charles Insurance Services.

To będzie wyjątkowy pokaz.

Czekamy na kolejne zapowiedzi tegorocznych atrakcji. Organizatorzy z pewnością postarają się zapewnić pasjonatom lotnictwa ogrom pozytywnych emocji.

Już teraz zarezerwujcie w swoich kalendarzach ostatnią sobotę czerwca i przyjedźcie do Suwałk.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony