O lotnictwie podczas Podkarpackie Virtual Expo 2020

Podkarpackie Virtual Expo 2020 - lotnictwo (fot. virtualexpo.podkarpackie.pl)

Na początku października Podkarpackie organizuje wydarzenie hybrydowe, łączące tradycyjny event ze spotkaniami on-line – Podkarpackie Virtual Expo 2020.

Lotnictwo jest wpisane w DNA podkarpacia – to właśnie tu znajduje się najważniejszy klaster lotniczy w Europie Środkowo-Wschodniej, który odpowiada nawet za 90 proc. krajowej produkcji w tej branży. Inteligentne specjalizacje, do których zaliczamy m.in. lotnictwo to szansa dla regionów. A gdy mówimy o rozwijającym się lotnictwie, nie możemy zapominać o branży IT, która zaczyna oddziaływać nie tylko na przemysł, ale na każdy aspekt naszego życia.

Dlatego w ramach tej imprezy w dniu 7 października 2020 r. odbędzie się cykl wydarzeń poświęconych inteligentnej specjalizacji regionu jaką jest lotnictwo.

Na dedykowanej platformie Virtual Expo zaproszeni do udziału wystawcy będą posiadali swoje spersonalizowane wirtualne stoiska. Wizualizacja hali targowej – wnętrza G2A Areny Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Jasionce – będzie przedstawiała dostępnych wystawców w formie aktywnych logotypów, które umożliwią każdemu odwiedzającemu targi wizytę na wirtualnym stoisku z dostępnymi opcjami, takimi jak czat. Równocześnie na platformie Virtual Expo oraz w mediach społecznościowych, dostępne będą transmitowane na żywo ze studia zorganizowanego w G2A Arena, dedykowane targom webinary oraz sesje Q&A z udziałem zaproszonych ekspertów.

Jednym z ekspertów będzie Kapitan Dariusz Kulik – pilot samolotów pasażerskich i instruktor szybowcowy, obecnie pilotuje Airbusa A320. Od lutego 2018 roku w serwisie YouTube prowadzi kanał „Turbulencja”.

Więcej informacji na stronie www.virtualexpo.podkarpackie.pl oraz na profilu Podkarpackie Virtual Expo.

Źródło: virtualexpo.podkarpackie.pl
comments powered by Disqus