Przejdź do treści

Najlepszy polski pilot akrobacyjny Artur Kielak wystąpi w Gryźlinach

X Rodzinny Piknik Lotniczy w Gryźlinach zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy prezentują kolejne atrakcje, jakie będzie można zobaczyć w dniach 6 – 7 lipca 2024 r. na terenie Lądowiska w Gryźlinach.

Jedyny, niepowtarzalny, wszystko zawsze robi na FULL FORCE. Najlepszy polski pilot akrobacyjny Artur Kielak, zaprezentuje swoje niesamowite umiejętności podczas X Rodzinnego Pikniku Lotniczego w Gryźlinach! To będzie już czwarta wizyta Artura w Gryźlinach, a każda z nich na długo pozostaje w pamięci widzów.

Artur to człowiek wielu talentów! Jest pilotem samolotowym, szybowcowym, śmigłowcowym i komunikacyjnym, a także skoczkiem spadochronowym. W swoje pokazy wkłada cale serce i pełnię swoich możliwości. Zawsze idzie na całość. Pokazy są pełne energii i dynamiki.

W Gryźlinach Artur Kielak zaprezentuje się dwa razy w niedzielę 7 lipca w nowej konstrukcji kompozytowej w niesamowitym samolocie Gamebird GB1. Jedno organizatorzy mogą fanom lotnictwa obiecać! Gdy jest Artur, jest zawsze ostro, pozytywnie i z przytupem!

(fot. pikniklotniczygryzliny.pl)

Dzięki współpracy z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Olsztynie podczas X Rodzinnego Pikniku Lotniczego w Gryźlinach na warmińskim niebie zarówno w sobotę 6 lipca, jak i niedzielę 7 lipca pojawi się znany i lubiany samolot gaśniczy „Dromader”, który oczywiście każdego dnia zrzuci z góry „bombę wodną”.

Na co dzień dwa samoloty „Dromader” czuwają nad bezpieczeństwem lasów Warmii i Mazur oraz są wykorzystywane do gaszenia pożarów lasów. Pojemność zbiornika „Dromadera” to około 2500 litrów wody, którą może zrzucić błyskawicznie w 2-3 sekundy.

Bilety na wydarzenie dostępne są na stronie: https://tobilet.pl
 

FacebookTwitterWykop

Nasze strony