Przejdź do treści
Świętujemy drugie urodziny lotniska
Źródło artykułu

Lublin: Świętujemy drugie urodziny lotniska!

Z okazji drugich urodzin lotniska, Port Lotniczy Lublin przygotował specjalny konkurs, 
w którym do wygrania są bilety lotnicze oraz gadżety. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy opisać swoją wymarzoną podróż do USA. Zwycięzca będzie miał szansę zrealizować swoją wizję wycieczki, ponieważ nagrodą główną jest bilet dla dwóch osób do USA liniami Lufthansa.

– Liczy się kreatywny i interesujący pomysł. W odpowiedziach uczestnicy powinni opisać co i dlaczego chcieliby zobaczyć w USA. Do opisu można dołączyć zdjęcia lub grafiki. Warunek jest jeden – opisana podróż powinna odbyć się nie później niż do końca czerwca 2015 roku – mówi Piotr Jankowski, rzecznik Portu Lotniczego Lublin.

Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone. Nagroda główna to bilet dla dwóch osób na lot do USA i z powrotem. Zwycięzca będzie mógł wybrać dowolne miasto w USA, do którego latają linie lotnicze Lufthansa (wylot z Lublina, z przesiadką we Frankfurcie nad Menem). Trzy osoby otrzymają bilety do Sztokholmu (w jedną stronę) do zrealizowania z liniami lotniczymi Wizz Air na trasie Lublin-Sztokholm. Dodatkowo, zostaną przyznane trzy nagrody wyróżnienia w postaci zestawów gadżetów. Odpowiedzi można przesyłać do 31 grudnia 2014 r. do godziny 16:00 na adres e-mail: konkurs@airport.lublin.pl, w treści wpisując imię, nazwisko, numer telefonu, a w tytule: „Moja podróż marzeń”. Partnerem urodzinowego konkursu są linie lotnicze Lufthansa oraz WizzAir.

To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ Port Lotniczy Lublin i linie lotnicze WizzAir zapraszają także do wspólnego ubierania choinki. Do wygrania są dwa vouchery na darmowy lot z Wizz Air.

Zasady są proste. Wystarczy przygotować ozdobę świąteczną, zrobić jej zdjęcie i wysłać na adres: konkurs@airport.lublin.pl, w treści maila wpisując: imię, nazwisko i numer telefonu, a w tytule: „Choinka WizzAir”. Następnie ozdobę należy przynieść do Portu Lotniczego Lublin i zostawić w Punkcie Informacji Lotniskowej. Ozdoba zostanie zawieszona na świątecznym drzewku, które znajduje się w terminalu lotniska. Ozdoby muszą być wykonane samodzielnie i muszą być koloru różowego charakterystycznego dla linii lotniczych Wizz Air.  Każdy kto weźmie udział w świątecznej zabawie może wygrać voucher na darmowy lot (w dwie strony) z jednego z siedmiu lotnisk w Polsce na trasach obsługiwanych przez linie lotnicze WizzAir. Konkurs trwa do 22 grudnia.

Załączniki:
Regulamin konkursu – Podróże na LUZie
Regulamin konkursu – choinka Wizz Air

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony