Przejdź do treści
Port Lotniczy Warszawa-Radom - terminal (fot. Polskie Porty Lotnicze)
Źródło artykułu

Lotnisko Warszawa-Radom: dogodny transport dla pasażerów

Rozkład kursów dostosowany jest do aktualnej siatki połączeń Lotniska Warszawa-Radom. Rozwiązanie będzie realizowane na zasadach promocyjnych do 15 maja z okazji uruchomienia lotniska i w tym okresie będzie bezpłatne. Zapotrzebowanie pasażerów na transfery z i do Lotniska Warszawa-Radom będzie na bieżąco analizowane, a kursy busów będą dopasowane do potrzeb pasażerów.

Kursy shuttle busami, to kolejna po darmowych parkingach promocja wprowadzona przez Lotnisko Warszawa-Radom – obie formy obowiązują do 15ego maja.

„Mamy nadzieję, że wprowadzone usługi i promocje spotkają się z zainteresowaniem pasażerów. W przypadku ewentualnego opóźnienia przylotu do Lotniska Warszawa-Radom, kierowcy shuttle busa poczekają na pasażerów, tak, aby mieli zapewniony transport, niezależnie od godziny przylotu” – mówi Anna Dermont, rzecznik PPL.

Odpowiednio oznakowany autokar będzie oczekiwał na pasażerów na terenie Dworca Autobusowego Lotniska Warszawa-Radom na stanowisku nr 4 oraz na terenie Dworca Autokarowego na Lotnisku Chopina na stanowisku nr 17. Autobus będzie oczywiście wyposażony w odpowiedni luk, aby dla komfortu podróżnych pomieścić cały ich bagaż.

Informacje odnośnie do rezerwacji miejsc w shuttle bus będą przekazywane przez przewoźnika lotniczego organizującego dany rejs.

Połączenia dalekobieżne do Lotniska Warszawa-Radom (fot. Lotnisko Warszawa-Radom)
FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony