Lotnicze treści Polski Zbrojnej za połowę ceny

Zostań w domu - czytaj Polskę Zbrojną (fot. Michał Niwicz)

Wojskowy Instytut Wydawniczy wie, że w czasie walki z koronawirusem czytelnicy mają problemy z zakupem „Polski Zbrojnej”. Dlatego chce wyjść naprzeciw ich potrzebom i pomóc w wypełnianiu najważniejszej obecnie zasady, czyli pozostawania w izolacji. Od teraz można zamówić prenumeratę wydawnictw za połowę ceny i dostać je bez wychodzenia z domu.

Pandemia koronawirusa zatacza coraz szersze kręgi, wpływając znacząco na nasze życie codzienne. Siedzimy w domach i czekamy na lepsze czasy. Również redakcja „Polski Zbrojnej” pracuje z domu. Ministerstwo Zdrowia wprowadza kolejne ograniczenia i zaleca, by nie wychodzić z domu i ograniczyć kontakty z innymi osobami do niezbędnego minimum. Starajmy się do tego stosować, bo w końcu to od nas i naszej odpowiedzialności zależy, jak długo stan ten będzie trwał.

Dlatego obniżone zostały o połowę ceny wszystkich prenumerat w naszym e-sklepie Wojskowego Instytutu Wydawniczego. Na razie do końca kwietnia, bo jest nadzieja, że w maju będziemy mogli wrócić do normalnego życia. Oferta dotyczy każdej dostępnej w sklepie prenumeraty („Polska Zbrojna” i „Polska Zbrojna. Historia”), od trzymiesięcznej po roczną. WIW ma nadzieję, że lektura tych czasopism, chociaż w małym stopniu, uprzyjemni Wam ten trudny czas.

Zamówienia można składać w e-sklepie Wojskowego Instytutu Wydawniczego.

Źródło: polska-zbrojna.pl
comments powered by Disqus