Przejdź do treści
Źródło artykułu

Lot samolotem nagrodą w konkursie fotograficznym Aeroklubu Wrocławskiego

Czy jesteś jesteście podjąć wyzwanie i pokazać swoje umiejętności fotograficzne? Aeroklub Wrocławski zaprasza do udziału w pasjonującym konkursie fotograficznym, gdzie główną nagrodą jest godzinny lot samolotem!

Jak można wziąć udział? Należy przyjść na lądowisko Wrocław-Szymanów i zrobić zdjęcia. Zdjęcia muszą być wykonane na terenie Aeroklubu Wrocławskiego lub EPWR oraz dotyczyć statków powietrznych wykorzystywanych przez Aeroklub Wrocławski (SP-WRO, SP-ACN, SP-GET, SP-AWR, SP-GAL, SP-VIP, oraz wszystkie szybowce Szymanowie. Zdjęcia mogą również dotyczyć życia codziennego na lotnisku, tj. osoby na „kwadracie” itp.

Następnie wybrać z nich 10 najlepszych i przesłać je wraz ze zgłoszeniem do 31 maja 2024 r. na adres email pr@aeroklub.wroc.pl

Konkurs jest otwarty dla wszystkich amatorów i profesjonalistów fotografii.

Organizatorzy konkursu przypominają, ze każdy uczestnik podczas robienia zdjęć znajdując się na terenie lotniska powinien być ubrany w kamizelkę odblaskową. Jeżeli uczestnik konkursu ma zamiar wykonywać zdjęcia przy „kwadracie” należy wtedy zgłosić swoją obecność kierownikowi lotów oraz przestrzegać jego zaleceń i instrukcji.

Zdjęcia będą oceniane przez jury składające się z przedstawicieli Aeroklubu Wrocławskiego. Jury oceni zdjęcia pod względem oryginalności, jakości technicznej oraz kreatywności.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 14 czerwca 2024 na stronie internetowej Aeroklubu Wrocławskiego oraz w mediach społecznościowych.

Dla zdobywców trzech pierwszych miejsc przygotowano nagrody:
1 miejsce: Lot samolotem 60 minut,
2 miejsce: Lot samolotem 40 minut,
3 miejsce: Lot samolotem 20 minut.

Więcej informacji w Regulaminie na stronie: https://www.aeroklub.wroc.pl

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony