Przejdź do treści
Suma wszystkich błędów w paralotniarstwie - okładka
Źródło artykułu

Książka tygodnia portalu dlapilota.pl - „Suma wszystkich błędów w paralotniarstwie”

Zapraszamy do lektury cyklu pt. „Książka tygodnia”, w ramach którego będziemy prezentowali najciekawsze pozycje wydawnicze oferowane przez sklep internetowy dlapilota.pl Wśród nich będzie można znaleźć książki przybliżające tajniki wiedzy kluczowych zagadnień każdego rodzaju lotnictwa, ale także powieści historyczne i popularno naukowe.

Nieustanne kształcenie i podwyższanie kwalifikacji i kompetencji, jest naturalnie wpisane w zawód pilota. Swoją wiedzę można uzupełniać szczególnie teraz, gdy warunki atmosferyczne uniemożliwiają w pełni oddawaniu się podniebnemu hobby. Tym samym co jakiś czas będziemy przybliżali jedną z książek, a w dzisiejszym odcinku „Suma wszystkich błędów w paralotniarstwie” autorstwa Zbigniewa Gotkiewicza.


Opis wydawnictwa:

Nowe (rozszerzone o ponad 100 stron) wydanie popularnej książki o bezpiecznym lataniu na paralotni.
Poprzednie wydanie ("Suma wszystkich błędów") zostało uzupełnione o nowe rozdziały oraz cały nowy dział - Indeks Paralotniowy. To spis programu i ćwiczeń dla instruktorów, uczniów, jak i pilotów. Tak powstała "Suma wszystkich błędów w paralotniarstwie". Książka jest w nowej wygodniejszej do czytania formie.

Suma wszystkich błędów w paralotniarstwie

Suma wszystkich błędów w paralotniarstwie


Użyteczna wiedza

Najpierw opisane są podstawy teoretyczne danego zagadnienia. Następnie przedstawione zostały najważniejsze umiejętności jakie pilot powinien zdobyć w danym zakresie i jak je powinien zdobywać - oba te działy zostały bogato ozdobione ilustracjami opatrzonymi komentarzem. W kolejnej części rozdziału wymienione są błędy, które można popełnić - i które ktoś już kiedyś popełnił...

Jako ilustracje zagrożeń zostały użyte opisy zdarzeń niebezpiecznych, m.in. przesłane przez pilotów na stronę Polskiego Stowarzyszenia Paralotniowego. Dzięki formularzowi, uruchomionemu na stronie stowarzyszenia, stworzyliśmy pokaźny zbiór, który może stać się podwaliną systemu zarządzania bezpieczeństwem w naszym sporcie.

Suma wszystkich błędów w paralotniarstwie

Suma wszystkich błędów w paralotniarstwie

Autor: Zbyszek Gotkiewicz

  • Twarda oprawa
  • 386 stron
  • Format 197 mm x x267 mm
  • Ponad 400 kolorowych zdjęć i ilustracji
  • Indeks paralotniowy dla uczniów, pilotów i instruktorów
  • 30 lat doświadczenia
  • Wiedza przetestowana własnym organizmem (żebyś Ty nie musiał)

 Książka „Suma wszystkich błędów w paralotniarstwie” jest dostępna w sklepie dlapilota.pl (LINK)

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony