Przejdź do treści
Cumulusy 2023 - Konkurs Fotograficzny - Jury
Źródło artykułu

Konkurs Fotograficzny w plebiscycie Cumulusy 2023

Do 31 grudnia br. trwa zgłaszanie kandydatów do wyróżnień w dziewiątej edycji plebiscytu Cumulusy – ogólnopolskiego plebiscytu lotniczego organizowanego przez Fundację Aviatornia i Air Sports Promotion, aby uskrzydlać, wspierać i promować sportowców lotniczych, dodawać wiary i nadziei marzycielom, angażować kibiców i pasjonatów lotnictwa, a także integrować całe środowisko lotnicze w Polsce.

Organizatorzy ogłosili również drugą edycję Konkursu Fotograficznego!

Nadesłane do konkursu zdjęcia zostaną wnikliwie ocenione przez Jury Konkursu, składające się z uznanych w środowisku fotografów lotniczych, którzy wybiorą najlepsze zdjęcie lotnicze 2023 roku, a jego autor otrzyma "Nagrodę Główną".

Z kolei sympatycy lotnictwa zafascynowani fotografią będą wybierali najlepsze ich zdaniem zdjęcie biorąc udział w głosowaniu sms i/lub w aplikacji #odlotoweemocje i zdecydują o tym, kto z autorów zdjęć konkursowych otrzyma "Nagrodę Publiczności".

Jedna, jedyna i niepowtarzalna statuetka "Cumulus Foto"  trafi do autorki lub autora zdjęcia, które zdobędzie najwyższą ocenę Jury w składzie: Hesja Air-Art Photography – Przewodniczący Jury, Mariusz "marS" Suwalski, Maciej "szamal" Szamałek, Piotr Łysakowski, Piotr Gubernat, Bartek Bera, Paweł Glink.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto poprawnie i terminowo prześle zdjęcie swojego autorstwa. Uczestnik konkursu może zgłosić TYLKO JEDNO, własne zdjęcie lotnicze, które wykonał w 2023 roku. Zdjęcie musi być przygotowane w formacie:

Dłuższy bok 2048 pikseli bez względu na to czy pion, czy poziom.
- Bez jakichkolwiek ramek, napisów czy logo na zdjęciu.
- Zdjęcie musi zawierać exif.
- Format pliku - JPG.
- Nazwa pliku - Imię i Nazwisko autora; z wielkich pierwszych liter imienia i nazwiska, bez polskich znaków, imię i nazwisko rozdzielone podkreślnikiem wg wzoru: Lukasz_Borowka.jpg

Tak przygotowany plik należy wysłać na adres mailowy: foto@cumulusy.pl w terminie do 5 stycznia 2024 podając w treści wiadomości swój numer telefonu do kontaktu.

Szczegóły dotyczące oceny zdjęć i głosowania zawiera regulamin konkursu dostępny na www.cumulusy.pl/konkurs-fotograficzny


Przeczytaj również:
Cumulusy 2023 – trwa zgłaszanie kandydatów do wyróżnień

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony