Przejdź do treści
Szybowiec i piloci na lotnisku o zachodzie słońca (fot. Cumulusy)
Źródło artykułu

Konkurs Fotograficzny w plebiscycie Cumulusy 2022

Od 1 grudnia 2022 r. na stronie internetowej www.cumulusy.pl, poprzez formularz, fani lotnictwa mogą zgłaszać swoich kandydatów do wyróżnień w ósmej edycji ogólnopolskiego plebiscytu lotniczego Cumulusy. Zachęcamy do zgłaszania swoich faworytów – zawodników, instruktorów, organizatorów wydarzeń i pasjonatów. Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 31 grudnia 2022 r.

Organizatorzy ogłosili również pierwszą z nowości w tegorocznych Cumulusach – Konkurs Fotograficzny!

Nadesłane do konkursu zdjęcia zostaną wnikliwie ocenione przez Jury Konkursu, składające się z uznanych w środowisku fotografów lotniczych, którzy wybiorą najlepsze zdjęcie lotnicze 2022 roku, a jego autor otrzyma Nagrodę Główną.

Z kolei sympatycy lotnictwa zafascynowani fotografią będą wybierali najlepsze ich zdaniem zdjęcie biorąc udział w głosowaniu sms/internetowym i zdecydują o tym, kto z autorów zdjęć konkursowych otrzyma "Nagrodę Publiczności".

Jury: Hesja Air-Art Photography Mariusz Suwalski Maciej Szamałek Piotr Łysakowski Bartek Bera Piotr Gubernat Paweł Glink.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto poprawnie i terminowo prześle zdjęcie swojego autorstwa. Uczestnik konkursu może zgłosić TYLKO JEDNO, własne zdjęcie lotnicze, które wykonał w 2022 roku. Zdjęcie musi być przygotowane w formacie:

  • Dłuższy bok 2048 pikseli bez względu na to czy pion, czy poziom.
  • Bez jakichkolwiek ramek, napisów czy logo na zdjęciu.
  • Zdjęcie musi zawierać exif.
  • Format pliku – JPG.
  • Nazwa piku – Imię i Nazwisko autora; z wielkich pierwszych liter imienia i nazwiska, bez polskich znaków, imię i nazwisko rozdzielone podkreślnikiem wg wzoru: Lukasz_Borowka.jpg

Tak przygotowany plik należy wysłać na adres mailowy: foto@cumulusy.pl w terminie do 5 stycznia 2023 r. podając w treści wiadomości swój numer telefonu do kontaktu.

Szczegóły dotyczące oceny zdjęć i głosowania zawiera regulamin konkursu dostępny na www.cumulusy.pl/regulamin


Przeczytaj również:
Już jutro rozpocznie się ósma edycja ogólnopolskiego plebiscytu lotniczego Cumulusy

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony