Przejdź do treści
Kongres Rynku Lotniczego 2022 (fot. Zespół Doradców Gospodarczych TOR)

Kongres Rynku Lotniczego już we wrześniu Warszawie

Kongres Rynku Lotniczego to jedno z kluczowych wydarzeń biznesowych dedykowanych branży lotniczej w Polsce. Od pięciu lat Kongres jest przestrzenią dla merytorycznej dyskusji w gronie czołowych polskich i zagranicznych ekspertów. Na stałe wpisał się w krajobraz rynku lotniczego w Polsce.

Tegoroczna edycja odbędzie się 9 września 2022 roku w warszawskim Centrum Nauki Kopernik. Organizatorami Kongresu są Zespół Doradców Gospodarczych TOR  i portal Rynek Lotniczy.

Głównym wątkiem tematycznym Kongresu będzie strategia rozwoju polskiego lotnictwa w kontekście europejskich i światowych trendów. Podczas kongresu omówimy kwestie wpływu transportu lotniczego na środowisko. W tym kontekście przyjrzymy się również regulacjom unijnym.

Zaproszeni eksperci porozmawiają o odbudowującym się ruchu pasażerskim a także efektywnym wykorzystaniu segmentu cargo w Polsce. Integralną częścią kongresu od zawsze są tematy związane z bezpieczeństwem – nie inaczej będzie w tym roku, poruszymy kwestie bezpieczeństwa ruchu lotniczego oraz cyberbezpieczeństwa w lotnictwie.

Nowością jest planowany panel dyskusyjny dotyczący możliwości kooperacji lotnictwa cywilnego na rzecz obronności (w zakresie chociażby technologii).

Do udziału w Kongresie zaproszeni zostali przedstawiciele najważniejszych instytucji, firm i ośrodków naukowych związanych z lotnictwem jak również władze centralne i samorządowe różnego szczebla, organizacje i instytucje branżowe.

Szczegółowe informacje o Kongresie dostępne są na stronie: www.kongresrynkulotniczego.pl

FacebookTwitterWykop

Nasze strony