Przejdź do treści
Kongres Rynku Lotniczego 2021 (fot. kongresrynkulotniczego.pl)

Kongres Rynku Lotniczego już niebawem w Warszawie

Kongres Rynku Lotniczego to jedno z kluczowych wydarzeń biznesowych dedykowanych branży lotniczej w Polsce. Od czterech lat Kongres jest przestrzenią, dla merytorycznej dyskusji w gronie czołowych polskich i zagranicznych ekspertów. Na stałe wpisał się w krajobraz rynku lotniczego w Polsce.

Tegoroczna edycja odbędzie się  17 września 2021 roku w warszawskim Centrum Nauki Kopernik. Organizatorami Kongresu są Zespół Doradców Gospodarczych TOR  i portal Rynek Lotniczy.

Głównym wątkiem tematycznym  Kongresu nadal będzie sytuacja w branży w dobie pandemii koronawirusa. Podczas kongresu Omówiona zostanie sytuacja w lotnictwie cywilnym – wyzwania dla  przewoźników i lotnisk regionalnych, ale także zmiany jakie zaszły w przewozach cargo, które od dłuższego czasu notują duże wzrosty. Zaproszeni paneliści podyskutują również o bezpieczeństwie lotniczym i nowych rozwiązaniach w tym zakresie.

Istotnym tematem Kongresu będzie dyskusja na temat powrotu pasażerów do latania – wprowadzenie paszportów covidowych, zmiany w polityce cen biletów, relacje przewoźników z touroperatorami, o tym wszystkim porozmawiamy podczas tego panelu. Przyjrzymy się również kwestiom zarządzania kontrolą powietrzną w obecnej sytuacji branży lotniczej. Kongres podsumujemy dyskusją o przemyśle lotniczym w Polsce i możliwościach jego ekologizacji.

Do udziału w Kongresie zaproszeni zostali przedstawiciele najważniejszych instytucji, firm i ośrodków naukowych związanych z lotnictwem jak również władze centralne i samorządowe różnego szczebla, organizacje i instytucje branżowe.

Szczegółowe informacje o Kongresie dostępne są na stronie: www.kongresrynkulotniczego.pl

FacebookTwitterWykop

Nasze strony