Konferencja Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym 2020 (agenda)

Samolot na niebie z chmurami (fit. ULC)

Urząd Lotnictwa Cywilnego przypomina, że tegoroczna edycja Konferencji Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym odbędzie się w dniach 19 - 20 listopada 2020 r.

Z uwagi na aktualną sytuację pandemii COVID-19, Konferencja zostanie zorganizowana w formie telekonferencji (czterogodzinne spotkania online każdego dnia).

Wpływ COVID-19 na zagrożenia w sferze bezpieczeństwa operacji lotniczych, będzie też jednym z tematów przewodnich tegorocznej Konferencji. Konferencja tradycyjnie podsumuje również poprzedni 2019 rok w lotnictwie cywilnym.

Transmisja z Konferencji będzie prowadzona z siedziby Urzędu Lotnictwa Cywilnego przy ul. Marcina Flisa 2 w Warszawie. ULC informuje, iż osoby, które zarejestrują się w terminie do dnia 31 października 2020 r. będą miały możliwość wzięcia udziału w dyskusji na czacie i zadawania pytań prelegentom. W przypadku braku rejestracji będzie możliwość słuchania transmisji online, ale bez możliwości uczestniczenia w dyskusji na czacie.

Aby sprostać wyzwaniom technicznym związanym z organizacją konferencji w formie zdalnej ULC uprzejmie prosi słuchaczy i osoby zainteresowane dostępem do materiałów o przesyłanie zgłoszeń (imię i nazwisko, adres mailowy, nazwa firmy / rodzaj organizacji) w terminie do 31 października 2020 r.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową agendą Konferencji oraz zapraszamy do aktywnego uczestnictwa.

Do pobrania:
Agenda Konferencji Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym 19-20 listopada 2020 r.


Dane kontaktowe:
konferencja_bl@ulc.gov.pl
Urząd Lotnictwa Cywilnego
Ul. Marcina Flisa 2
02-247 Warszawa

Źródło: Urząd Lotnictwa Cywilnego
comments powered by Disqus