Kolejny diament dla gdańskiego lotniska

Port Lotniczy Gdańsk - widok z góry na pas startowy i terminal w oddali (fot. airport.gdansk.pl)

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy po raz dziesiąty został nagrodzony diamentem w XXIX edycji konkursu Lider Polskiego Biznesu, organizowanego przez Busines Centre Club.

Nagrody wręczono podczas Gali w Teatrze Narodowym w Warszawie. Były Nominacje i Złote Statuetki Lidera Polskiego Biznesu, a laureaci z poprzednich lat, którzy utrzymali pozycję na rynku, otrzymali Diamenty do swoich Statuetek. Taki diament otrzymał właśnie Port Lotniczy Gdańsk.

Złotą statuetkę Lidera Polskiego Biznesu dostał m.in. Zarząd Morskiego Portu Gdynia i prezes Adam Meller, firma Interplastic Roger Żółtowski z Tuchomia i dyrektor zarządzający Jan Żółtowski. Wręczone zostały także Nagrody Specjalne BCC. Złote Statuetki otrzymali: profesor Adam Strzembosz w uznaniu wkładu w transformację ustrojową w naszym kraju w sferze prawa i sądownictwa oraz profesor Adam Daniel Rotfeld w uznaniu wybitnych zasług dla Polski na polu polityki, dyplomacji i nauki.

Od 1991 roku Business Centre Club przyznaje Złote Statuetki Lidera Polskiego Biznesu firmom i ich szefom. Zdobywcy Złotych Statuetek Lidera Polskiego Biznesu, którzy utrzymają swoją pozycję na rynku mogą ubiegać się o Diament do Złotej Statuetki.

Źródło: Port Lotniczy Gdańsk
comments powered by Disqus