Przejdź do treści
Widok z kamery Aeroklubu Bydgoskiego
Źródło artykułu

Kamera z lotniska EPBD dodana do serwisu aero.webcam

Projekt aero.webcam portalu dlapilota.pl cyklicznie się rozrasta o kolejne lotniskowe kamery internetowe, jak również modernizowane są obecnie użytkowane. Aktualnie jest ich 28.

W ostatnich dniach została dodana kolejna kamera zlokalizowana na lotnisku EPBD w Bydgoszczy. Widok na lotnisko EPBD jest uzupełniony o dane meteorologiczne, w tym informacje o pokryciu chmur i wysokości podstaw. Obraz z kamery odświeżany jest co jedną minutę.

Najnowsze urządzenie zwiększa funkcjonalność całego systemu. Aktualnie strona oferuje możliwość generowania obrazu z następujących lądowisk i lotnisk:  EPBA, EPBB, EPBC, EPBD, EPBK, EPGE, EPKM, EPKP, EPKR, EPLS, EPLU, EPMG, EPML, EPNL, EPNT, EPOD, EPOM, EPPT, EPRG, EPSJ, EPSK, EPST, EPSU, EPWS, EPZA, EPZP, Nysa - Głębinów oraz Strzelce Małe - Szczurowa.

Widoki z kamer lotniskowych posiadają wkomponowane informacje pogodowe i markery do oceny widzialności. Ikonka "świata" w lewym górnym rogu, wskazuje lokalizację kamery. Co istotne, serwis jest całkowicie darmowy i może być dla pilotów znaczącą pomocą wykorzystywaną na etapie planowania lotów lub po prostu do sprawdzenia warunków na danym lotnisku.

Serwis dostępny jest pod adresem http://aero.webcam

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony