Kacper – Człowiek z lotniczą pasją

Kacper, człowiek z lotniczą pasją

Kacper Kolibowski urodził się z niepełnosprawnością. Ale ta nie przeszkadza mu w prowadzeniu aktywnego życia i zajmowania się swoimi pasjami. W tym tą największą - lotnictwem. Swoją wiedzą na temat lotnictwa przebija niejednego eksperta. Dzieli się nią na stworzonym przez siebie portalu www.afterburner.com.pl.

Jeden z naszych Czytelników spotkał Kacpra na pokazach w Rzeszowie. Jak tłumaczył, od razu wiedział, że to wyjątkowy człowiek i poleciał do niego potem do Włocławka, żeby porozmawiać z nie tylko o lotnictwie, ale i wspólnie polatać. Kacper świetnie czuje samolot, i z powodzeniem mógłby zdobyć licencję. Dlatego postanowił mu w tym pomóc.

Kacper ma szansę na zrobienie licencji, niezbędny jest jednak ośrodek, który posiada odpowiednie samoloty i instruktorów. Nie da się tego zrobić nieodpłatnie. Każdy z Was może pomóc Kacprowi w pokazaniu, że wszystko jest możliwe!

Zamierzeniem jest, aby wysłać Kacpra pod opiekę fundacji www.aerobility.com, która we współpracy z wieloma partonami i sponsorami organizuje szkolenia dla osób z różnymi niepełnosprawnościami. Na lotnisku Blackbushe niedaleko Londynu, podopieczni fundacji zdobywają szlify lotnicze najwyższej jakości, które pozwalają im w pełni samodzielnie latać.

Materiał filmowy Tomasza Siembiedy:

Źródło: Tomasz Siembida
comments powered by Disqus