Jeppesen Aircraft Total Training w sklepie dlapilota.pl

Jeppesen Aircraft Total Training

Z przyjemnością informujemy, że już od dziś - w sklepie dlapilota.pl - dostępny jest nowy produkt firmy Jeppesen. Jest to interaktywny program szkoleniowy napisany dla trzech typów samolotów: Cessna 172, Piper PA44 oraz Diamond DA40.

Program stanowi idealne uzupełnienie każdego kursu pilotażu i jest niezastąpionym narzędziem dla wszystkich, którzy chcą odświeżyć wcześniej zdobytą wiedzę. Szczegóły znajdziecie TUTAJ

Jeppesen Aircraft Total Training
Jest to interaktywny kurs multimedialny wsparty materiałami drukowanymi. Przygotowany przez wybitnych fachowców, opracowany z najwyższą dokładnością i rzetelnością, pozwala na zgłębienie tajników danego typu samolotu zarówno od strony technicznej, jak i pilotażowej. Może być wykorzystywany do nauki w domowym zaciszu, ale i w sali szkoleniowej. Jego elastyczność pozwala na dostosowanie szybkości nauki do indywidualnych potrzeb. Stanowi idealne uzupełnienie do każdego kursu pilotażu.

System dzaiła w trybie on-line. Uczący się otrzymuje kod do zalogowania się w systemie oraz zestaw uzupełniających materiałów drukowanych upiętych w specjalnym skórzanym segregatorze. Cały program jest bogato ilustrowany zdjęciami i grafikami – zawiera też MATERIAŁY VIDEO.

Więcej o produkcie – na stronie sklepu dlapilota.pl

Źródło: sklep.dlapilota.pl
comments powered by Disqus