Przejdź do treści

II Zlot Pilotów Paralotniowych RSP

Radomskie Stowarzyszenie Paralotniowe funkcjonuje od początku czerwca 2021 roku. Jego głównym celem jest propagowanie paralotniarstwa, zrzeszanie pilotów, wspólne latanie i rozwijanie swoich umiejętności.

Członkowie Stowarzyszenia brali udział w różnego rodzaju eventach i festynach, pokazywali posiadany sprzęt i opowiadali o paralotniarstwie i motoparalotniarstwie. Latali razem z balonami na Fieście Balonowej Wąchock-Starachowice. Byli na Chmielotach oraz Święcie Wojska Polskiego itd. Jako Stowarzyszenie piloci brali udział w akcji Operacja Orzeł organizowanej przez grupę PPG Poland (do której należą).

Biorąc pod uwagę cele Stowarzyszenia i chcąc uczcić drugą rocznicę działalności RSP piloci postanowiliśmy ponownie zorganizować zlot pilotów zwłaszcza, że w tym regionie brak tego typu imprez. Taki zlot to doskonała okazja do integracji zarówno pilotów jak też całych rodzin.

Zlot będzie w dniach 30 czerwca – 2 lipca 2023 r. na Lądowisku Sady-Kolonia. Więcej o lądowisku na stronie www.lotniska.dlapilota.pl/sady-kolonia

Zapraszamy wszystkich latających swobodnie, PPG, pilotów trajek oraz motolotni a także małych samolotów. Zabierzcie ze sobą rodziny! – zaprasza do udziału w Zlocie Rajmund Małoczek, Prezes RSP.

Będzie możliwość lotu w tandemie. W piątek rozbijamy namioty, jak pogoda pozwoli latamy, wieczorem ognisko i biwakujemy do niedzieli – zapowiada Rajmund Małoczek.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

FacebookTwitterWykop

Nasze strony