Przejdź do treści
II Zlot Pilotów Paralotniowych RSP (fot. Radomskie Stowarzyszenie Paralotniowe)

II Zlot Pilotów Paralotniowych RSP

Radomskie Stowarzyszenie Paralotniowe funkcjonuje od początku czerwca 2021 roku. Jego głównym celem jest propagowanie paralotniarstwa, zrzeszanie pilotów, wspólne latanie i rozwijanie swoich umiejętności.

Członkowie Stowarzyszenia brali udział w różnego rodzaju eventach i festynach, pokazywali posiadany sprzęt i opowiadali o paralotniarstwie i motoparalotniarstwie. Latali razem z balonami na Fieście Balonowej Wąchock-Starachowice. Byli na Chmielotach oraz Święcie Wojska Polskiego itd. Jako Stowarzyszenie piloci brali udział w akcji Operacja Orzeł organizowanej przez grupę PPG Poland (do której należą).

Biorąc pod uwagę cele Stowarzyszenia i chcąc uczcić drugą rocznicę działalności RSP piloci postanowiliśmy ponownie zorganizować zlot pilotów zwłaszcza, że w tym regionie brak tego typu imprez. Taki zlot to doskonała okazja do integracji zarówno pilotów jak też całych rodzin.

Zlot będzie w dniach 30 czerwca – 2 lipca 2023 r. na Lądowisku Sady-Kolonia. Więcej o lądowisku na stronie www.lotniska.dlapilota.pl/sady-kolonia

Zapraszamy wszystkich latających swobodnie, PPG, pilotów trajek oraz motolotni a także małych samolotów. Zabierzcie ze sobą rodziny! – zaprasza do udziału w Zlocie Rajmund Małoczek, Prezes RSP.

Będzie możliwość lotu w tandemie. W piątek rozbijamy namioty, jak pogoda pozwoli latamy, wieczorem ognisko i biwakujemy do niedzieli – zapowiada Rajmund Małoczek.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

FacebookTwitterWykop

Nasze strony