Przejdź do treści
Szybowce i samolot na lotnisku w Lisich Kątach (fot. Aeroklub Nadwiślański)
Źródło artykułu

Flajówka 2024

Aeroklub Nadwiślański zaprasza wszystkich pilotów oraz uczniów pilotów na obóz przelotowy "Flajówka 2024", który odbędzie się w terminie 18–26 maja 2024 r. Właśnie ruszyła rejestracja.

Obóz jest doskonałą okazją by rozpocząć przygodę z lataniem przelotowym. Do dyspozycji będzie wyczynowy szybowiec dwumiejscowy z chowanym podwoziem – Twin Astir wraz z instruktorem, który pomoże zgłębić tajniki latania przelotowego. Piloci, którzy maja za sobą kilka przelotów, będą mogli się dalej rozwijać, a doświadczeni piloci będą mogli zmierzyć się z innymi. Obóz przeznaczony jest dla osób, które mają problem z lataniem przelotowym w swoim aeroklubie, chcą zapoznać się z internetowym systemem zawodów, zmierzyć się z profesjonalnie wyłożonymi ambitnymi trasami.

Organizatorzy oferują uczestnikom profesjonalnie prowadzone odprawy meteorologiczne, wykwalifikowaną kadrę instruktorską, która doskonale dopasuje trasę do umiejętności uczestnika oraz warunków pogodowych danego dnia. Zapewniają również sprawną organizację, bezpieczeństwo w lataniu, niepowtarzalną atmosferę oraz dobrą zabawę we wspaniałym towarzystwie.

W tym roku obowiązuje wpisowe w wysokości 300 zł płatne do 30 kwietnia 2024 r.

Zapisy –> TUTAJ

Lotnisko w Lisich Kątach usytuowane jest na wschodnim brzegu Wisły i znajduje się w zasięgu cenionych przez szybowników Borów Tucholskich, które umożliwiają wykonywanie sporych przelotów.

Aeroklub Nadwiślański zaprasza również osoby z Grudziądza i okolic, które chciałby dowiedzieć się czegoś na temat latania na szybowcach oraz samolotach. Aeroklub pozostaje otwarty i z całą pewnością na lotnisku zawsze znajdziecie kogoś kto udzieli odpowiedzi na pytania oraz pokaże z bliska jak to wszystko wygląda.

Więcej informacji oraz zapisy na stronie: lisie.pl/news/flajowka2024/

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony