Przejdź do treści
Grupa Akrobacyjna Firebirds (fot. Ewa Stomżyńska FotoAvia)
Źródło artykułu

"Firebirds" znów zachwycą

Jej pokazy zapierają dech, a precyzja i skomplikowane figury, które wykonuje powodują, że widzowie nie mogą oderwać od niej wzroku. Do ekipy IV Świdnik Air Festival dołącza Grupa Akrobacyjna Firebirds.

„Firebirds” to Łukasz Świderski – mistrz Polski w akrobacjach samolotowych, Adam Labus – prowadzący i instruktor akrobacji samolotowej oraz Sebastian Nowicki – pilot cywilny Airbusa A320. Zespół lata na samolotach Extra 330 w biało-czerwonym malowaniu, a ich pokazy to gwarancja niezapomnianych emocji.

Na ich pokaz zapraszamy już 15 i 16 czerwca, na lotnisko trawiaste w Świdniku. Bilety w przedsprzedaży do kupienia na stronie: https://biletyna.pl

Jesteś fotografem lotniczym lub spotterem? Planujesz wziąć udział w IV Świdnik Air Festival i mieć idealne warunki do robienia zdjęć podniebnych mistrzów? Koniecznie zajrzyj do zakładki "Akredytacje spotterskie" (https://air-festival.swidnik.pl/media/akredytacje-spotterskie/) i wypełnij zamieszczony na niej formularz. Organizatorzy proszą o określenie dnia, w którym spotterzy będą brali udział w pokazach.

Uwaga! Akredytacja jest ważna WYŁĄCZNIE z biletem SPOTTER. Bilet upoważnia do wejścia na teren imprezy oraz do specjalnej strefy SPOTTER. Liczba biletów jest ograniczona – po 30 sztuk na każdy dzień.

Patronat honorowy nad IV Świdnik Air Festival objęli: Wicepremier i Minister Obrony Narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz, Wojsko Polskie, Wojewoda Lubelski Krzysztof Komorowski, Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski oraz Burmistrz Miasta Świdnik Marcin Dmowski.


Przeczytaj również:
Podniebny spacer po skrzydłach samolotu podczas Świdnik Air Festivalu
Świdnik Air Festival – rusza przedsprzedaż biletów

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony