Przejdź do treści
Boeing B737-8 MAX należący do Enter Air (fot. Enter Air)
Źródło artykułu

Enter Air z rekordową umową z Rainbow Tours

Enter Air i Rainbow Tours podpisały aneks do umowy czarteru dotyczący współpracy w sezonie Lato 2024 i Zima 2024/2025. Szacunkowa wartość usług w tym okresie sięgnie 90,4 mln USD (ok. 365,6 mln zł).

Kontynuujemy współpracę z naszym strategicznym partnerem Rainbow Tours, która trwa niemal od początku działalności Enter Air. Podpisana umowa jest największą w historii naszej współpracy i pozwala z dużym optymizmem patrzeć na nadchodzący sezon, który może być jeszcze lepszy od poprzedniego. W ramach ustalonych warunków współpracy będziemy realizować loty z siedmiu polskich portów lotniczych do wszystkich kluczowych destynacji turystycznych w Europie, basenie Morza Śródziemnego i na Wyspach Kanaryjskich – mówi Andrzej Kobielski, członek zarządu i dyrektor handlowy Enter Air.

Niezmiennie utrzymamy też całoroczne połączenie do Kenii. Pracujemy nad kolejnymi umowami z największymi polskimi biurami podróży i już teraz widzimy, że zgłaszany popyt przewyższa liczbę samolotów, jaką będziemy dysponować – dodaje Andrzej Kobielski.

Łączna wartość świadczeń wynikających z umowy nie jest możliwa do ustalenia i jej ostateczna wartość może różnić się od podanych szacunków. Rozliczenia między partnerami będą realizowane na bieżąco i zgodnie z harmonogramem poszczególnych lotów czarterowych. Szacunkowa wartość poprzedniej umowy pomiędzy Enter Air i Rainbow Tours o współpracy na sezon Lato 2023 – Zima 2023/2024 wynosiła 44,1 mln USD.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony