Przejdź do treści
Boeing B737-8 MAX należący do Enter Air (fot. Enter Air)
Źródło artykułu

Enter Air z najwyższą w historii umową z Coral Travel Poland

Enter Air podpisał z Coral Travel Poland umowę czarteru dotyczącą współpracy w sezonie Lato 2024 i Zima 2024/2025. Szacunkowa wartość usług w tym okresie wynosi 125,7 mln USD (ok. 508,9 mln zł).

Nowa umowa z Coral Travel to największy w historii kontrakt pomiędzy naszymi firmami. Współpracujemy ze sobą od kilku lat i w kolejnym sezonie zwiększymy pojemność floty Enter Air, którą udostępnimy m.in. klientom tego biura podróży. Zaplanowaliśmy intensywną współpracę w sezonie Lato 2024, w którym większość lotów rozpoczyna się już w trakcie weekendu majowego i trwa do końca października. Cały rok będziemy latali do Egiptu, gdzie dzięki wieloletniej bliskiej współpracy z Enter Air Coral Travel jest zdecydowanym liderem tego kierunku w naszym portfolio. Podobnie jak w Turcji w której ten touroperator oferuje wysoką jakość hoteli. Wspólnie zaoferujemy naszym pasażerom bardzo atrakcyjny całoroczny produkt – mówi Andrzej Kobielski, członek zarządu i dyrektor handlowy Enter Air.

Łączna wartość świadczeń wynikających z umowy nie jest możliwa do ustalenia i jej ostateczna wartość może różnić się od podanych szacunków. Rozliczenia między partnerami będą realizowane na bieżąco i zgodnie z harmonogramem poszczególnych lotów czarterowych. Szacunkowa wartość obecnej umowy pomiędzy Enter Air i Coral Travel Poland dotyczącej współpracy w sezonie Lato 2023 – Zima 2023/2024 wynosiła 97,5 mln USD. W styczniu 2024 r. przewoźnik podpisał aneks do umowy czarteru z Rainbow Tours dotyczący współpracy w sezonie Lato 2024 i Zima 2024/2025, którego szacunkowa sięgnie 90,4 mln USD (ok. 365,6 mln zł).

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony