Ekskluzywne etui na licencje pilota oraz na inne dokumenty

Flight Crew (etui)

Już od dziś w ofercie sklepu dlapilota.pl znajdziecie wykonane z naturalnej skóry etui na licencję. Oryginalne rozwiązanie i staranne wykonanie sprawiają, że nie może go zabraknąć w ekwipunku.

Wzorowane na policyjnych tzw. "blachach". W komplecie łańcuszek umożliwiający zawieszenie etui na szyi. Z przodu wygrawerowane na złotym laminacie lotnicze "skrzydełka". Poniżej, wygrawerowany bezpośrednio na skórze napis FLIGHT CREW.

W środku posiada dwie kieszenie przyszyte bezpośrednio do okładek, przeznaczone na licencje, badania, świadectwo operatora itp. Ponadto dwie kieszonki obszyte skórą przeznaczone na karty kredytowe, dowód, prawo jazdy itp. W środku również dwie kieszenie wykonane ze zgrzewanej folii w formacie 8,3 x 9 cm do dowolnego zagospodarowania.

Etui zapinane jest na „rzep”, aby zabezpieczyć dodatkowo dokumenty w przypadku zawieszenia na szyi. Z tyłu przytwierdzony jest zaczep do łańcuszka. Wymiary po zamknięciu: 9 cm x 11,5 cm.

Idealny prezent dla każdego pilota!

Zapraszamy do sklepu dlapilota.pl.

Źródło: sklep.dlapilota.pl
comments powered by Disqus

Komentarze

witam,

tak z ciekawości - czy ktoś mysli o sporej grupie kontrolerów ruchu lotniczego i informatorów służby informacji powietrznej, chętnie obłożyłbym moje licencje w takie eleganckie okładki ...

pozdrawiam