Aviation Expo z webinariami o podniebnych sukcesach

Łukasz Filipek gościem webinarium "Kwadrans Lotniczy" (fot. targikielce.pl)

Za sześć miesięcy fani lotnictwa po raz kolejny będą mieli okazję spotkać się w Kielcach podczas III Targów Lotniczych AVIATION EXPO.

W środę, 24 marca 2021 r., po raz trzeci Targi Kielce i Przegląd Lotniczy zapraszają na branżowe webinarium z cyklu Kwadrans Lotniczy.

W każdym odcinku pojawiają się przedstawiciele lotnictwa lekkiego, producenci i dystrybutorzy. Podczas spotkań poświęconych branży lotniczej, wszyscy zainteresowani będą mogli posłuchać o innowacjach, z myślą o których tworzone jest lotnictwo lekkie. Nie zabraknie również tematów związanych z technikami latania. Prelegenci podczas webinariów na żywo opowiedzą o swojej pasji do latania, ale i o biznesie, który w pełni oparty jest na lotnictwie. Spotkania prowadzi Krzysztof Krawcewicz, redaktor naczelny Przeglądu Lotniczego.

Kwadrans Lotniczy to projekt, w którym udział biorą producenci, ale i dystrybutorzy samolotów ultralekkich. W marcu odbędzie się już trzecie spotkanie online z udziałem przedstawiciela firmy Hi-tech Aviation.

Firma Hi-tech Aviation od wielu lat działa w branży lotniczej na rynku polskim. Zajmuje się sprzedażą produktów oraz usług lotniczych. To polski przedstawiciel producentów: DYNALI i ZONGSHEN. Podczas webinarium będzie można dowiedzieć się więcej o technologiach, które stanowią fundament budowy nowoczesnych śmigłowców ultralekkich. Przedstawiciel firmy, Łukasz Filipek opowie również o pierwszych krokach Hi-tech Aviation na podniebnym rynku.

Webinaria w ramach projektu Kwadrans Lotniczy odbywają się raz w miesiącu na facebookowym kanale Aviation Expo.

Na trzecie spotkanie online, w którym gościem będzie Łukasz Filipek, przedstawicielem firmy Hi-tech Aviation zapraszamy już 24 marca o godzinie 12:00.

Źródło: Targi Kielce
comments powered by Disqus