Przejdź do treści
Konferencja "Technology & Law for Aviation" (fot. targikielce.pl)
Źródło artykułu

AVIATION EXPO – lot do biznesu

Miłośnicy lotnictwa po raz kolejny będą mieli okazję spotkać się w Kielcach. W dniach 19–20 września 2020 r. odbędą się II Targi Lotnicze AVIATION EXPO. Wydarzenie jest otwarte na rozwój polskiego transportu powietrznego.

Oprócz tradycyjnych elementów wystaw, takich jak samoloty, śmigłowce i wiatrakowce zobaczymy nowoczesne technologie stosowane w lotnictwie. Nie zabraknie branżowych konferencji. Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu

Awioniki podczas tegorocznej edycji pojawi się jeszcze więcej, podobnie jak systemów lotniskowych, nawigacyjnych i świetlnych. Oczywiście zostaną zaprezentowane także klasyczne elementy wystaw, lotnictwo lekkie, w którego skład wchodzą m.in. małe samoloty, paralotnie, śmigłowce, wiatrakowce, szybowce, silniki i napędy plecakowe, trajki paralotniowe, lotnie, motolotnie oraz spadochrony.

Podczas nadchodzącej edycji Targów Lotniczych Aviation Expo przedstawiciele branży powietrznej będą mieli możliwość wymiany doświadczeń i poznania najnowszych innowacji, które tak dynamicznie wdrażane są w tym obszarze.

Niezmiernie istotnym atutem kieleckich Targów Lotniczych są międzynarodowe konferencje poświęcone nowoczesnym technologiom: Technology & Law for Aviation oraz Global Drone Conference. Współorganizatorem konferencji jest Joanna Wieczorek, znany i ceniony ekspert prawa lotniczego.

Konferencja Global Dron Conference dotyczyć będzie tematyki dronów- bezzałogowych i autonomicznych technologii. Poprzednia edycja tej konferencji cieszyła się dużą popularnością wśród branżowców i  użytkowników dronów, którzy otrzymali najświeższą dawkę wiedzy od specjalistów. Poruszone zostały kwestie prawne, ubezpieczeniowe oraz temat certyfikowania biznesu dronowego. Wśród prelegentów znaleźli się m.in. przedstawiciele z Chin, Francji, Wielkiej Brytanii.

Podczas konferencji Technology & Law for Aviation uczestnicy wydarzenia AVIATION EXPO będą mogli posłuchać o potrzebie budowy nowoczesnych lotnisk, paliwach lotniczych i Trade Secret w sektorze zbrojeniowym. Nie zabraknie również prelekcji na temat innowacji w nawigacji i kontroli tożsamości w transporcie lotniczym.

Ubiegłoroczną wystawę Targów AVIATION EXPO odwiedziło niemal 2500 branżowych uczestników. Wydarzenie cieszy się zainteresowaniem wśród specjalistów i pasjonatów lotnictwa.

Jeśli chcesz poznać najnowsze nowinki technologiczne i obejrzeć prezentację transportu powietrznego – nie czekaj! Rozwiń skrzydła i "przyleć" między 19 a 20 września do Targów Kielce.


Przeczytaj również:
AVIATION EXPO – lotnicze innowacje branżowe

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony