Przejdź do treści
Źródło artykułu

Antidotum Airshow Leszno 2024

V edycja najpiękniejszych pokazów lotniczych Antidotum Airshow Leszno zbliża się wielkimi krokami. Już 21 i 22 czerwca 2024 roku na Lotnisko Leszno wróci ten wyjątkowy, podniebny spektakl, który w zeszłym roku odwiedziło ponad 45 000 osób.

Antidotum Airshow Leszno to wydarzenie, które na stałe wpisało się do kalendarza najciekawszych europejskich imprez lotniczych. Jak zawsze dołożymy wszelkich starań aby i w tym roku przygotować wspaniałe i wyjątkowe widowisko. Na niebie znów będzie można podziwiać akrobacje samolotowe solistów i grup pokazowych, odrzutowce i śmigłowce polskich i zagranicznych sił powietrznych, pokazy szybowcowe, paralotnie, motoparalotnie, balony, samoloty historyczne i nowoczesne konstrukcje cywilne. Na ziemi zostaną przygotowane specjalne strefy tematyczne, pokazy sprzętu wojskowego, wystawa lotnicza, gdzie z bliska będzie można obejrzeć samoloty biorące udział w pokazach, występy grup rekonstrukcyjnych, a dla najmłodszych wesołe miasteczko!

Tradycyjnie nie zabraknie pokazów wieczorno - nocnych z muzyką na żywo oraz bardzo dużą dawką pirotechniki, które stały się znakiem rozpoznawczym ANTIDOTUM Airshow Leszno!

1 stycznia o północy ruszy sprzedaż biletów normalnych, ulgowych i tych specjalnych, które dodadzą Wam skrzydeł! W puli promocji noworocznej, która jest najtańszą pulą, jest tylko 1000 biletów na każdy dzień, dlatego warto się pospieszyć z ich zakupem! Po ich wyprzedaniu organizatorzy odpalą przedsprzedaż, w której pojawią się również bilety rodzinne.

W następnym etapie rozpocznie się sprzedaż regularna z możliwością zakupu biletów SPOTTER, VIP, biletów do STREFY KOMFORT i AV'S CLUB (szczegółowe informacje niebawem).

Więcej informacji na stronie tobilet.pl/antidotum-airshow-leszno-2024.html

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony