Przejdź do treści
Źródło artykułu

Aleksander Doba weźmie udział w biegu SKYWAYRUN na lotnisku w Rzeszowie

W nocy z 18 na 19 kwietnia 2015 r. odbędzie się bieg po pasie startowym lotniska Rzeszów Jasionka organizowany przez SKYWAYRUN. Organizatorzy poinformowali, iż udział w imprezie weźmie również Podróżnik Roku (wybrany przez czytelników amerykańskiej edycji National Geographic), Aleksander Doba.

Wybrane osiągnięcia Pana Aleksandra:

  • jest pierwszym człowiekiem w historii, który przepłynął samotnie kajakiem Ocean Atlantycki,opłynął Morze Bałtyckie i Bajka,
  • został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego,
  • czytelnicy amerykańskiej edycji National Geographic ogłosili go Podróżnikiem Roku 2015.

Z tak niezwykłą osobą staną na starcie uczestnicy biegu SKYWAYRUN Rzeszów w nocy z 18 na 19 kwietnia. Znajdzie się też czas na podpisywanie autografów, robienie wspólnych zdjęć i zadanie kilku pytań. Do czasu rozpoczęcia biegu, bo potem Pan Aleksander stanie do walki o jak najlepszy czas - w końcu rzadko zdarza się tak dobra trasa do bicia rekordów życiowych.


SKYWAYRUN to pierwszy w Polsce cykl biegów po pasie startowym lotniska. Inauguracyjny bieg odbędzie się na terenie Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka, w nocy z 18 na 19 kwietnia. Organizatorzy przygotowali 900 pakietów startowych dla uczestników, w tym 100 pakietów PREMIUM. Zapisy trwają.


Czytaj również:
SKYWAYRUN zaprasza na bieg po pasie startowym lotniska w Rzeszowie

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony