Przejdź do treści
SymulatorB737-800 NG Smart Aviation
Źródło artykułu

737-800 FTD Level 2. Zwiększ swoje szanse podczas rekrutacji!

Jedyny w Polsce symulator B737-800 NG spełniający wymogi FTD Level 2, z systemem wizualnym CVS, zbudowany na bazie prawdziwego samolotu.  Profesjonalne rozwiązania programowe dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Doskonale odwzorowany model lotu

Nasz symulator jest jedynym symulatorem w Polsce zbudowanym na bazie prawdziwego samolotu. Gwarantujemy niespotykane dotąd odczucia z lotu dzięki zastosowaniu prawdziwych komponentów oraz doskonale odwzorowanej hydraulice sterów. Zaawansowany system wizualny oparty na technologii CVS zapewnia prawidłową projekcję kąta widzenia dla obu pilotów podczas szkolenia.

Symulator B737-800 NG Smart Aviation

Symulator B737-800 NG Smart Aviation

Rewolucyjny system wizualny

W naszym symulatorze zastosowano CVS (Collimated Visual System). Jest to system generujący realistyczne widoki z kokpitu. Dzięki temu piloci mogą trenować różne manewry i procedury lotnicze w kontrolowanym środowisku. CVS jest kluczowym narzędziem szkoleniowym, które umożliwia zdobycie niezbędnych umiejętności przed rzeczywistym lotem. Identyczne rozwiązania stosuje się w profesjonalnych symulatorach typu FFS (Full Flight Simulator) wykorzystywanych przez największe linie na świecie.

Symulator B737-800 NG Smart Aviation

Symulator B737-800 NG Smart Aviation

W pełni oryginalny kokpit

Ten wyjątkowy aspekt sprawia, że obsługa naszego symulatora jest taka sama, jak w przypadku prawdziwego samolotu!

Nasza oferta jest skierowana zarówno do doświadczonych, jak i początkujących pilotów. Nie od dziś wiadomo, że dokładne poznanie maszyny, na której się lata, jest kluczowym elementem w karierze pilota liniowego i to właśnie możecie osiągnąć dzięki sesjom na naszym symulatorze!

Symulator B737-800 NG Smart Aviation

Symulator B737-800 NG Smart Aviation

100% zadowolonych klientów

Możemy pochwalić się 100% skutecznością, jeżeli chodzi o przygotowanie kandydatów do rekrutacji w liniach lotniczych.

A wszystko to dzięki sesjom przygotowawczym pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej z ogromnym doświadczeniem oraz indywidualnym podejściem do każdego studenta. To właśnie jest nasz przepis na Twój sukces!

Symulator 737-800 FTD Level 2

Symulator 737-800 FTD Level 2

Dogodna lokalizacja

Nasz symulator mieści się w budynku terminala General Aviation na lotnisku Poznań-Ławica, zaledwie 6 km od głównego dworca kolejowego w Poznaniu. Bez trudu możecie się dostać do nas samolotem, koleją, czy samochodem. Przy terminalu znajduje się parking samochodowy, a 100 metrów od terminala przystanek autobusowy, z którego w 15 min dojedziecie do centrum Poznania.
 

Zapisz się już dziś!
https://www.smartaviation.eu


Artykuł sponsorowany

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony