Przejdź do treści
Źródło artykułu

56. Święto Latawca na lotnisku w Rudnikach

W pierwszą niedzielę października (1.10.2023 r.) przygotujcie się na niezwykłą atrakcję nad lotniskiem Rudniki, gdzie przestworza wypełnią się kolorowymi latawcami, wykonanymi własnoręcznie przez nasze dzieci i młodzież oraz dorosłych.

To wydarzenie towarzyszy nam co roku i zwiastuje zakończenie sezonu w Aeroklubie Częstochowskim. Już po raz 56. spotykamy się, by cieszyć się lotniczym festiwalem kolorów – mówią organizatorzy.

Rywalizacja będzie przebiegała w trzech kategoriach:
•  latawce płaskie dla uczestników do 14 lat,
•  skrzynkowe w tej samej klasie wiekowej,
•  kategoria open, bez ograniczeń wiekowych.

Do startów zostaną dopuszczeni wyłącznie zawodnicy, którzy stworzyli swoje latawce własnymi rękami.

Dodatkowo, wśród uczestników rozlosujemy fantastyczny rower ufundowany przez firmę erowery.pl oraz voucher na lot w tunelu aerodynamicznym, który podarowała firma Flyspot (flyspot.com). Każdy uczestnik wydarzenia otrzyma również pamiątkowy upominek, którego fundatorem jest firma Hegelmann (hegelmann.com). Dla naszych najmłodszych uczestników przewidujemy słodkie niespodzianki od Manufaktury Słodyczy Hokus Pokuss z Żarek (hokuss.pl), a napoje zapewnia firma Skopol (sokpol.pl) – informują organizatorzy. – Serdecznie dziękujemy za wsparcie! – dodają.

Na zakończenie imprezy organizatorzy zapraszają uczestników na wspólne ognisko, przy którym będzie można upiec pyszną kiełbaskę i podzielić się wrażeniami z rywalizacji.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do licznej obecności! To niezwykle kolorowe i radosne wydarzenie, które warto przeżyć razem. Wspólnie stworzymy niezapomnianą atmosferę tego Święta Latawca. Do zobaczenia!

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony