Kurs mechaników Bezmiechowa

Bezmiechowa

Akademicki Ośrodek Szybowcowy w Bezmiechowej zaprasza na kurs mechaników motolotniowych oraz samolotów ultralekkich, który odbędzie się w dniach 10-18 listopada. Aby wziąć udział w szkoleniu należy posiadać 3 klasę zdrowia oraz mieć ukończone 18 lat. Koszt pełnego kursu w danym module wynosi 2000zł, natomiast koszt skróconego kursu dla osób posiadających już licencje mechaników lotniczych wynosi 600zł. Na miejscu przedstawić należy dowód osobisty, ostatnie świadectwo szkolne oraz dowód wpłaty za kurs, a w przypadku szkoleń uzupełniających także odpowiednią licencję.

Na zakończenie szkolenia odbędą się egzaminy LKE. Osoby chcące do nich przystąpić na miejscu muszą złożyć wcześniej odpowiedni wniosek do ULCu wraz z niezbędnymi załącznikami, dokonać wpłaty za egzamin zgodnie z tabelą opłat lotniczych, a także wykazać się co najmniej półroczną praktyką na danym sprzęcie (poświadczyć taką praktykę może każdy właściciel, użytkownik motolotni, czy samolotu ultralekkiego) . Zapraszamy również wszystkich tych, którzy ukończyli poprzednie edycje kursu, a nie przystąpili jeszcze do egzaminów.

Wszelkich szczegółowych informacji o kursie udziela Wojciech Średniawa pod nr telefonu 692 958 462, natomiast informacje o noclegach można uzyskać u Kierownika Administracyjnego AOS pod nr tel. 603 950 862 . Zgłoszenia należy kierować na adres ws@prz.edu.pl .

Wpłaty należy dokonać na rachunek :

Politechnika Rzeszowska im. I. Łukasiewicza
al. Powstańców Warszawy 12
35-959 Rzeszów

29 1240 2614 1111 0000 3958 6445
BANK Pekao SA II ODDZIAŁ w Rzeszowie

w tytule:
„Szkolenie mechaników w AOS Bezmiechowa”
 

Źródło: Politechnika Rzeszowska
comments powered by Disqus