Oficjalny trening przed 3. Rajdowymi Mistrzostwami Polski

III Rajdowe Mistrzostwa Polski

17 lipca w Łososinie odbył się oficjalny trening przed III Rajdowymi Mistrzostwami Polski. Jakub Drzewiński zaplanował konkurencję wśród pięknych krajobrazów Podhala. Trasa biegła „ dookoła„ lotniska (tj.: Nowy Sącz, Limanowa, Tymbark, Bochnia) Marcin Skalik przyznał nam, że był bardzo zachwycony krajobrazem – „ Czasami piękny krajobraz rozpraszał mnie, aż za bardzo „ – powiedział po locie. Tereny są bardzo malownicze, ale potrafią pilotom sprawić niespodziankę! „ Parę razy pilot prosił mnie o pomoc w nawigacji „ – oznajmił po trasie Dariusz Lechowski. Wszyscy piloci zgodnie stwierdzili, że trening był potrzebny.

O godzinie 10.00 nastąpiło oficjalne rozpoczęcie zawodów! Po słowach „ III Rajdowe Mistrzostwa Polski uważam za otwarte” piloci (startuje aż 15 załóg) udali się do maszyn. Zaplanowano 2 obloty. Rozdanie wyników przewiduje się na godzinę 17.00.

Czekających na start zawodników Aeroklub Podhalański raczy swą gościnnością. Pilotom niczego nie brakuje, a pięknie przystrzyżona trawka powoduje u wylegujących się na kocu pilotów uczucie błogości. 

 


Więcej zdjęć znajdziesz tutaj

Zdjęcia: facebook/PolishFlyingTeam

Źródło: Polish Flying Team
comments powered by Disqus