Przejdź do treści
Misja Australia 2 (fot. polakpotrafi.pl)
Źródło artykułu

Wesprzyj wyjazd zawodniczek na Szybowcowe Mistrzostwa Świata Kobiet do Australii

Australijska saga trwa. Jej początek sięga 2015 roku, kiedy polscy Juniorzy przed wyjazdem na Mistrzostwa Świata zebrali powalającą kwotę 35.965 zł i dzięki niej powrócili na stary kontynent ze srebrem. Wasze wsparcie, niemalże pięć lat temu, umożliwiło uczestnictwo w zawodach tej rangi.

Powtórnie, w krainie zawładniętej przez kangury, mają miejsce zawody rangi światowej. Nieopodal jeziora Keepit odbędą się Mistrzostwa Świata Kobiet. Kolejna akcja zorganizowana na niezastąpionym portalu PolakPotrafi, ma przede wszystkim skupić się na kosztach wyjazdu, które w przypadku wyprawy w tak dalekie miejsce są bardzo wysokie.

Szybowce polskich Juniorek transportowane będą w kontenerach, które przepływają cało drogę do Australii na frachtowcach. Polskich pilotów i pomocników czeka ponad dwudziestogodzinna podróż samolotami. Na miejscu muszą zapewnić sobie wikt i opierunek, jak również pewny środek transportu, którym będą mogli przewozić ze sobą szybowce w bardzo wymagającym klimacie. Cała ekspedycja wymaga ogromnego zaangażowania całej kadry i nie obędzie się bez waszej pomocy.

Juniorzy przygotowali dla wspierających wiele ciekawych nagród, a wśród nich: lot z reprezentantem po kręgu i na trasę, wyjątkowy kalendarz wykonany przez Jakuba Śwista.

Na zawodach w Australii Polskę reprezentować będą:
– w klasie Standard – Agata Kaszczuk, Anna Piotrowska,
– w klasie Klub – Kinga Tchorz, Judyta Czyż,
– w klasie 18m – Joanna Biedermann.
Kapitanem drużyny jest Tomasz Hornik.

Pamiętajcie! To dzięki wam poprzednie trzy akcje zaowocowały medalem z najważniejszych zawodów na świecie. Bez was wyjazd na Szybowcowe Mistrzostwa Świata nie byłby możliwy.

Akcję Misja Australia 2 można wesprzeć do 29 listopada 2019 r.

Więcej informacji na stronie www.polakpotrafi.pl

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony