PLL LOT z nowym rzecznikiem prasowym

Krzysztof Moczulski (fot. PLL LOT)

Stanowisko rzecznika prasowego Polskich Linii Lotniczych LOT objął Krzysztof Moczulski, który będzie również pełnił funkcję zastępcy dyrektora Biura Komunikacji Korporacyjnej spółki.

Krzysztof Moczulski jest związany z PLL LOT od 2014 roku. Od początku swojej kariery w spółce realizuje projekty związane z projektowaniem i wdrażaniem najwyższych standardów obsługi pasażera oraz pozycjonowaniem marki.

W czasie ostatnich 5 lat pracował na stanowisku zastępcy dyrektora Biura Produktu, gdzie odpowiadał m.in.: za standard produktu pokładowego PLL LOT, konfigurację wnętrz nowych samolotów, modernizację stref odpraw na Lotnisku Chopina, czy podniesienie jakości usług w Executive Lounge. Przed dołączeniem do zespołu LOT-u Krzysztof Moczulski odpowiadał za marketing i komunikację w takich firmach, jak Iveco czy BP, pracując m.in. dla marki Castrol.

W ramach nowych obowiązków Krzysztof Moczulski będzie odpowiadał za kształtowanie polityki komunikacyjnej PLL LOT w obliczu wyzwań związanych z pandemią koronawirusa, nadzorował bieżące zadania Biura Prasowego oraz odpowiadał za kontakty spółki z mediami.

Na stanowisku zastąpił Michała Czernickiego, który otrzymał nowe zadania w ramach Biura Komunikacji Korporacyjnej LOT-u.

Źródło: PLL LOT
comments powered by Disqus