LOT szuka nazwy dla swojego samolotu

PLL LOT

Polskie Linie Lotnicze LOT kontynuują działania promujące flotę polskiego przewoźnika. Na swoim profilu na Facebooku linie zachęcają użytkowników do oddania swojego imienia i twarzy jednemu z najnowszych samolotów polskiego przewoźnika – Embraera 195.

W ramach nagrody zdjęcie użytkownika, będzie umieszczone na jednym z czterech, najnowszych samolotów we flocie LOT-u - Embraerów 195, które wykonują rejsy polskiego przewoźnika po całej Europie. Zwycięzca będzie mógł także w ramach nagrody wybrać przelot na dowolnej z europejskich tras obsługiwanych przez PLL LOT S.A.

Naszym celem jest angażowanie fanów, nie tylko do współtworzenia fanpage'a, ale także tego co niewirtualne, jak zewnętrzne malowanie samolotu. Stawiamy na kreatywność naszych fanów pokazując, że wizerunek polskiego przewoźnika jest tworzony także przez nich – mówi Leszek Chorzewski, rzecznik prasowy PLL LOT S.A.

Linie lotnicze niejednokrotnie organizowały konkursy na projektowanie zewnętrznego malowania swojej floty. To nuda! PLL LOT S.A. wyróżnia się personifikując smutnego Embraera 195, możemy go rozweselić jedynie oddając mu swoją twarz – mówi Miron Mironiuk, Dyrektor ds. Digital Data & Connections z DDB.

Konkurs potrwa 3 tygodnie i zakończy się 6 czerwca 2012 roku. Za pomysł, realizację, planowanie i zakup mediów internetowych odpowiedzialna jest agencja DDB Warszawa.

Spot reklamowy promujący nowy konkurs LOT-u na Facebooku można znaleźć na kanale YouTube

Źródło: PLL LOT
comments powered by Disqus

Komentarze

Po co, aż tyle ,,zachodu'' i wysiłku z tym, takim konkursem.

No, chyba, że pan dyrektor generalny Piróg mając do wyboru tyle facjat swoich poprzedników ma ,,spory dylemat'', czyja facjata jest godna ozdobić kadłub EMB - 195.

Ja tam uważam, że trza na ten samolot dać facjatę Jasia ,,Lotowskiego''. Wąsy zgolił ,,zasłużały'' jest, to po kiego lepszy kandydat.

A tak ,,na marginesie'' to zdaje się, że PLL LOT S.A., ponoć przewoźnik ,,narodowy'', zdaje się, że tak daleko od swojej historii odszedł, że ,,zleca'' takie konkursy ,,firmie zewnętrznej''.

Wystarczyłoby Panie Rzeczniku poszukać w historii Lotu, a twarzy kandydatów na EMB - 195, którzy w założenie Lotu angażowali się AUTENTYCZNIE masz Pan wybór ogromny.

Czyżby w obecnym PLL LOT nie było już ani jednego zdjęcia Dyrektora Wacława Makowskiego, który przed II wojną Lot wywindował na bardzo dobrą pozycję w skali światowej, a podczas wojny ratował majątek Lotu z narażeniem życia?????

No, ale cóż Pan Rzecznik może zrobić, nawet gdyby chciał, jeżeli jego obecny przełożony nie widzi specjalnej różnicy pomiędzy beczkami piwa Carlsberg, a kadłubem samolotu....