Lipcowy Pilot Club Magazine już w sprzedaży

PCM 07/2011

Najnowszy PILOT Club już w sklepach oraz e-kiosk w wersji na iPada, a w nim:

Bombardier Learjet 60XR
Samolot – legenda. Ale z zupełnie nowym wnętrzem. Learjet zmieniał się stopniowo, ale wreszcie dogonił najlepszych. Przedstawiamy szybki, ekonomiczny a teraz także komfortowy bizet będący w zasięgu coraz szerszego grona.

G2000
Kilka słów o nowym dziecku Garmina. Dowiedzcie się, czym zaskakuje i czy jest łatwy w obsłudze.

24 godziny w Nowym Jorku
Wcale nie musicie gonić za „american dream”, żeby chcieć odwiedzić Nowy Jork. Dlaczego warto zawitać do tego inspirującego artystów miasta, opowiada Joanna Składanek.

Aerodontalgia, czyli…
No właśnie, dlaczego zęby nie lubią latać samolotem? Dlaczego czasami podróż uprzykrza nam nieziemski ból zębów? My już wiemy.

Kiedy dopadnie cię jet lag
Czasami nie zdajemy sobie sprawy, że rozdrażnienie, problemy z koncentracją czy inne objawy utrudniające funkcjonowanie w nowym miejscu to naukowo udowodniony zespół nagłej zmiany strefy czasowej.

Bahamy – latając w raju
Kolejna wyprawa pozostająca na chwilę obecną w sferze marzeń, a którą udało się zrealizować Jozefowi Molsowi. Chociaż czytając ten tekst można dojść do wniosku, że dla chcącego…

Wycieczka do Locarno
Druga część relacji Petera Holy z jego lotniczej wycieczki do Locarno w Szwajcarii.

Mazury Air Show
Skąd wzięła się obecnie jedna z większych imprez lotniczych w kraju? Co ciekawego będzie można zobaczyć w tym roku w Giżycku – przeczytajcie koniecznie. I do zobaczenia w sierpniu na Mazurach.

Turku Air Show
Okazuje się, że Finlandia również może zaproponować coś ciekawego fanom lotnictwa. Przemysław Rost miał możliwość przekonać się na własne oczy, co działo się w Turku, zapraszamy do przeczytania jego relacji z tej imprezy.

Rudnice
Czechy również mogą pochwalić się interesującymi imprezami lotniczymi. Memorial Air Show w Rudnicach to zlot z dwudziestoletnim stażem.

Czytajcie PILOTa!

Źródło: Pilot Club Magazine
comments powered by Disqus

Komentarze

Niestety, już tendencyjnie od pewnego czasu bardzo "cienki numer". Teraz jakieś marne opisy turystyczne, medyczne, i pełno relacji z "airszołów". Po za jednym artukułem o locie do Locarno (i może opisu Learjeta 60XR) nic godnego uwagi.
Chyba ostatni raz wydałem 10 zł. A kupuję PCM prawie od początku.