ParaRudniki coraz bliżej

Targi Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki (fot. pararudniki.pl)

Został tylko niecały tydzień! 25 maja w piątek spotykamy się na kolejnej edycji Targów Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki. Do niedzieli 27 maja na lotnisku w Rudnikach będzie okazja do prezentacji najnowszej oferty sprzętu lotniczego i akcesoriów.

W tym roku równolegle z targami zorganizowany będzie piknik lotniczy z niespodziankami – m.in loty nocne z konkursem na najładniej oświetloną motoparalotnię. Ponad to do dyspozycji gości Międzynarodowych Targów Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki będą wyciągarki, a każdy kto będzie miał ochotę podziwiać z góry piękne okolice Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w dowolnym momencie wzniesie się w powietrze.

Zapraszamy wszystkich paralotniarzy na tegoroczne ParaRudniki. W tym roku organizatorzy postanowili zmienić zupełnie formułę tego wydarzenia. To już nie tylko impreza handlowa, ale też spotkanie towarzyskie lotniczego środowiska. Dobra zabawa, wymiana doświadczeń, dużo latania – jednym słowem piknik. – Dobrą pogodę mamy już zapewnioną – mówią organizatorzy.

Wyznaczyliśmy na terenie lotniska w Rudnikach dwa miejsca, gdzie stanie miasteczko namiotowe. Jedno tam, gdzie zwykle czyli naprzeciwko wejścia do budynku aeroklubowego. Drugie bliżej płyty samego lotniska. To dla tych, którzy prosto z namiotu będą chcieli wskoczyć w uprząż i bez namysłu ruszyć w przestworza. Miejsce startów będzie bowiem zlokalizowane dokładnie naprzeciw obozowiska. A wieczorem ognisko, kiełbaska i porcja dobrej muzyki. Na żywo! – zachęcają organizatorzy

W tym roku organizatorzy zrezygnowali z „Rzucamy Orła Cień” i konkursu filmowego. Ale spokojnie, nie zostawią was bez atrakcji, Ruszają z akcją Rudnickie Świetliki. Co to takiego?

Rudnickie Świetliki – nocne loty podczas ParaRudnik

To będzie weekend pełen niespodzianek i nowości. ParaRudniki w tym roku zmieniają nieco formułę. To już wiecie. Obok targów organizujemy piknik dla pilotów. Będziecie mieli swoje miasteczko, wydzielone miejsce i niemal nieograniczoną możliwość latania. Swobodnego i z napędem. To już od was zależy. Uwaga, nie tylko w promieniach słońca – opowiadają organizatorzy.

Ponieważ w tym roku zrezygnowano z formuły Rzucamy Orła Cień, w zamian zaproponowano Rudnickie Świetliki czyli nocne latanie nad lotniskiem w Rudnikach. Ale nie takie zwykłe. Zorganizowany zostanie konkurs na najładniej oświetloną paralotnię. Tu będziecie musieli wykazać się sporą dozą fantazji. Już myślcie w jaki sposób uatrakcyjnić swój przelot. Dla najlepszych Rudnickich Świetlików będą oczywiście nagrody.

Szczegóły i regulamin będą dostępne na miejscu.

Zapraszamy na ParaRudniki w dniach 25-27 maja 2018 r. na lotnisko Aeroklubu Częstochowskiego w Rudnikach.

Więcej informacji na stronie www.pararudniki.pl


Przeczytaj również:
Targi Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki 2018

Źródło: pararudniki.pl
comments powered by Disqus