Targi Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki 2018

Targi Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki (fot. aeroklub-czestochowa.org.pl)

Wystartowały przygotowania do siódmej edycji Międzynarodowych Targów Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki, które odbędą się już za trzy miesiące w ostatni weekend maja.

W dniach 25-27.05.2018 r. odbędzie się kolejna edycja ParaRudnik. Z założenia jest to impreza targowa. Każdego roku pojawia się cała masa nowego sprzętu, który pomaga rzeszy ludzi spełniać marzenia o lataniu. I rzeczywiście każdego roku zainteresowanie ofertą ParaRudnik jest ogromne.

W tym roku organizatorzy postanowili rozszerzyć formułę i wyznaczyć nowe trendy. – Chcemy zaprosić na ParaRudniki jak największą liczbę pilotów. Amatorów, zawodowców – jednym słowem pasjonatów. Takich, jak my – mówią organizatorzy ParaRudnik.

I koniec z wydzielaniem czasu na loty. Podczas tegorocznych Targów Lotnictwa Lekkiego otworzymy niebo już w piątek 25 maja o 17.00. Będziecie mogli swobodnie polatać aż do zachodu słońca… w niedzielę 27.05! – zachęcają organizatorzy. I dodają: – Taka formuła pozwoli na nieograniczone testowanie wystawianego sprzętu. Przygotujemy miejsce, w którym bezpiecznie będziecie mogli postawić skrzydło czy sprawdzić możliwości napędu.

Na lotnisku w Rudnikach powstanie miasteczko namiotowe dla pilotów, gdzie będzie można porozmawiać, wymienić się doświadczeniami czy zwyczajnie się pobawić. A to wszystko dwa kroki od miejsca startów i lądowań, które zostanie wyposażone w wyciągarkę.

Poza tym ParaRudniki to tradycyjne Targi Lotnictwa Lekkiego. Najlepsze i największe w kraju. Przygotowane przez profesjonalistów dla profesjonalistów – takie motto przyświeca organizatorom od pierwszej edycji.

Jeśli ktoś pragnie zaprezentować swoje produkty, spotkać się z innymi producentami oraz bezpośrednio z klientami, już dziś Aeroklub Częstochowski zaprasza do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Dla wszystkich, którzy prześlą zgłoszenie do końca lutego 2018 roku organizatorzy oferują 15% rabatu! Dla wystawców, którzy brali już udział w ParaRudnikach, proponują dodatkowe 5%.

Aeroklub Częstochowski przygotował stoiska wewnętrzne w 3 głębokościach: 2, 3 lub 5 metrów oraz nieograniczoną powierzchnię wystawienniczą na zewnątrz. Organizatorzy są przekonani, że pozwoli to wystawcom optymalnie zaaranżować swoją ekspozycję.

Więcej informacji na stronie: www.pararudniki.pl

Źródło: Aeroklub Częstochowski
comments powered by Disqus