Zobacz flotę oraz lotnisko PWSZ w Chełmie podczas Drzwi Otwartych

Wirtualne Drzwi Otwarte PWSZ w Chełmie (fot. PWSZ Chełm)

27 marca 2020 r. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie zainicjowała Wirtualne Drzwi Otwarte, czyli wydarzenie w mediach społecznościowych – FB oraz Instagramie PWSZ w Chełmie, mające na celu pokazanie najświeższej oferty edukacyjnej  oraz potencjału Uczelni.

Od piątku profil FB PWSZ w Chełmie odwiedziło prawie półtora tysiąca zainteresowanych. Wydarzenie odbiło się szerokim echem w mediach i jest oglądane szczególnie chętnie przez rodziców, nauczycieli i uczniów szkół średnich.

Odwiedzający profil FB PWSZ w Chełmie mają okazję poznać szeroki wachlarz kierunków, specjalności oraz specjalizacji, które proponuje Uczelnia wraz z ich charakterystyką oraz możliwościami zatrudnienia po ukończeniu studiów.

Ponadto można tu znaleźć  m.in.: 
• prezentacje nowoczesnej bazy dydaktycznej i laboratoryjnej PWSZ w Chełmie,
• filmy z drona pokazujące potencjał i infrastrukturę naszej Uczelni,
• pokaz bogatej floty samolotów szkoleniowych oraz lotniska PWSZ w Chełmie,
• wypowiedzi studentów poszczególnych kierunków, dlaczego warto studiować właśnie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie,
• konkurs Katedry Stosunków Międzynarodowych, w którym wygrać można najnowsze bluzy oraz gadżety z logo PWSZ w Chełmie,
• aplikację przygotowaną przez zaprzyjaźniony LOT AMS, dzięki której korzystając z modelu 3D utworzonego w technologii AR, można poznać klasyfikacje statków powietrznych wg ICAO, wymagania do uzyskania licencji mechanika lotniczego, teorie góry lodowej oraz zapoznać się z lotniczym alfabetem fonetycznym wg ICAO.

To wszystko czeka na odwiedzających Wirtualne Drzwi Otwarte PWSZ w Chełmie pod linkiem:
www.facebook.com/events/509314623080957/

Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie – dr hab.inż. Arkadiusz Tofil, prof. PWSZ w Chełmie serdecznie zaprasza uczniów, nauczycieli, pedagogów i wszystkich zainteresowanych na Wirtualne Drzwi Otwarte PWSZ w Chełmie.

Źródło: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie
comments powered by Disqus