„Przyczyny katastrof lotniczych” nowa seria na kanale National Geographic

Przyczyny katastrof lotniczych (fot. National Geographic)

Październik na kanale National Geographic dedykowany jest wielbicielom mocnych wrażeń. Na antenę powróci seria „Przyczyny katastrof lotniczych”, która w ośmiu odcinkach wyjaśnia, dlaczego niektóre rutynowe loty potrafią zamienić się w prawdziwy dramat.

Premiery w poniedziałki od 15 października o godz. 21:00

Nikt nie chciałby być pilotem lub pasażerem samolotu, w którym nagle dzieje się coś nieprzewidzianego. Rutynowy lot zamienia się wtedy w koszmar. Kanał National Geographic pokaże rekonstrukcje prawdziwych katastrof lotniczych opatrzone wywiadami z ekspertami i naocznymi świadkami. Co zawiniło? Ludzki błąd, problemy techniczne, a może celowe działanie?

Seria „Przyczyny katastrof lotniczych” przeniesie widzów w samo centrum najbardziej przerażających sytuacji, wykorzystując szokujące materiały archiwalne szokujących i dramatyczne rekonstrukcje. Z pomocą animacji komputerowych autorzy programu odtwarzają przebieg dramatycznych wypadków lotniczych.

Pierwszy odcinek nowej serii „Przyczyny katastrof lotniczych” już w poniedziałek, 15 października o godz. 21:00 na kanale National Geographic.

Źródło: National Geographic Channel
comments powered by Disqus