Przejdź do treści
Konkurs MON Kosmos i Autonomia (fot. MON)
Źródło artykułu

Konkurs MON Kosmos i Autonomia

Interesujesz się inżynierią kosmiczną i satelitarną lub systemami autonomicznymi oraz obroniłeś pracę związaną z tą tematyką? Weź udział w konkursie Ministra Obrony Narodowej na najlepszą pracę z zakresu technologii, technik oraz inżynierii kosmicznej i satelitarnej oraz systemów autonomicznych.

Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch obszarach:

I. wykorzystania technologii, technik i inżynierii kosmicznej i satelitarnej w obszarze obserwacji Ziemi, budowy świadomości sytuacyjnej w przestrzeni kosmicznej, telekomunikacji i nawigacji satelitarnej oraz wynoszenia obiektów na orbity okołoziemskie – w dwóch kategoriach na najlepszą pracę inżynierską, licencjacką, magisterską oraz na najlepszą pracę doktorską.

II. systemów autonomicznych pozwalającymi optymalizować zaangażowanie personelu w niebezpiecznych warunkach – w dwóch kategoriach na najlepszą pracę inżynierską, licencjacką, magisterską oraz na najlepszą pracę doktorską.

Łączna pula nagród wynosi 86 000 zł.

Poprzez ten konkurs Ministerstwo Obrony Narodowej chce popularyzować wiedzę i inspirować środowiska akademickie do prowadzenia badań i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań.

Do udziału w konkursie MON zaprasza absolwentów uczelni polskich, którzy obronili prace nie wcześniej niż 1 października 2017 r. Prace muszą być napisane w języku polskim i można je zgłaszać do 2 października 2020 r.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie dostępnym na stronie www.gov.pl/web/obrona-narodowa/konkurs-kosmos-autonomia

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony