Lotnisko Wilamowo: Trzecia rocznica katastrofy pod Smoleńskiem

Lotnisko Wilamowo (logo)

Zbliża się trzecia rocznica tragicznej katastrofy rządowego samolotu Tu-154. Już w pewnym sensie tradycyjnie, w dniu 10 kwietnia 2013 r na Lotnisku Kętrzyn Wilamowo odbędzie się kolejny Apel Pamięci zadedykowany „Ofiarom katastrofy pod Smoleńskiem”

Jak przystało na ludzi wrażliwych , pragniemy w tym dniu dać wyraz pamięci oraz złożyć hołd ofiarom narodowej katastrofy pod Smoleńskiem . Niech to tragiczne  wydarzenie skłoni  nas do zadumy , pokory i życzliwości dla innych otaczających nas braci.

Starosta Kętrzyński Pan Tadeusz Mordasiewicz we współpracy z Aeroklubem Krainy Jezior zaprasza  na Lotnisko Wilamowo do udziału w kolejnych obchodach, które rozpoczną się 10.03. (środa) o godzinie 8:30. przy obelisku upamiętniającym katastrofę, symbolu widocznego wyrazu szacunku dla wszystkich ofiar smoleńskich.

W asyście wielu pocztów sztandarowych ,wozów strażackich, Kompanii Honorowej oraz z udziałem społeczeństwa (w tym młodzieży szkolnej) odbędzie się nabożeństwo ekumeniczne, w ramach apelu pamięci zostanie odczytana lista ofiar a liczne delegacje złożą kwiaty pod obeliskiem.
 


Wszystkich którym ta tragedia pozostawiła w pamięci trwały ślad małości życia doczesnego, serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystościach 10 kwietnia br. na Lotnisku Kętrzyn Wilamowo.

Zarząd AKJ

Źródło: Lotnisko Kętrzyn
comments powered by Disqus