Lotnisko Chopina zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Wielkia Orkiestra Świątecznej Pomocy

Lotnisko Chopina wzorem ostatnich lat włącza się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ramach akcji na lotnisku prowadzona będzie kwesta, a w Internecie aukcje unikalnych wycieczek po ciekawych miejscach portu. Swoją cegiełkę dokładają także pracownicy Portów Lotniczych.

XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w najbliższą niedzielę 8 stycznia. Tym razem zbierane będą fundusze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Przez całą niedzielę na terenie lotniska będzie prowadzona kwesta na rzecz Wielkiej Orkiestry. Grupa wolontariuszy, głównie dzieci, ubranych w koszulki z hasłem „Lotnisko Chopina gra z Orkiestrą!” będzie zbierać pieniądze wśród podróżnych i pracowników portu. Puszki na datki wystawione będą też w salonach executive lounge.

W Internecie do wtorku 17 stycznia licytować można wyjątkowe wycieczki po warszawskim lotnisku. Zwycięzcy licytacji będą mieli okazję wjazdu w miejsca, które na co dzień są niedostępne dla podróżnych, a towarzysząc pracownikom służb lotniskowych w ich codziennych obowiązkach zobaczą, jak funkcjonuje port lotniczy.

Do wygrania są trzy pięcioosobowe zaproszenia na wycieczkę pt. „Lotnisko od kuchni”, jedna wycieczka dla pięciu osób pt. „Lotnisko nocą”, oraz jedna wycieczka dla dwóch osób pt.: „Dzień ze służbami operacyjnymi lotniska”. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Dodatkowo Rada Pracownicza przedsiębiorstwa Porty Lotnicze, które zarządza Lotniskiem Chopina, podjęła decyzję o przekazaniu na konto WOŚP darowizny w wysokości 50 tys. zł. Przekażemy ją symbolicznie w studio TVP2 w niedzielę po godz. 22.
 

Więcej informacji o aukcjach wycieczek po lotnisku można znaleźć tutaj

 

Źródło: Lotnisko Chopina
comments powered by Disqus