Przejdź do treści
Źródło artykułu

"Lotnicze podkarpackie" na Partonite – inwestycja w bloga

Blog "Lotnicze podkarpackie" jest poświęcony promocji i popularyzacji regionalnego lotnictwa. Autorka bloga, Katarzyna Hadała, chce zainspirować, zaciekawić ogół społeczeństwa obecnością tej dziedziny w województwie podkarpackim, które nie bez powodu jest zwane regionem lotniczym. Katarzyna Hadała postanowiła zainwestować w bloga.

To nie była łatwa decyzja. Nawet więcej – to była chyba jedna z najtrudniejszych decyzji jaką przyszło mi podjąć względem działalności mojego  bloga. Nie lubię prosić kogokolwiek o przyziemne wsparcie…. Ale same wyrazy uznania są motywujące do czasu, bo realia są wymagające. Dlatego po wielu przemyśleniach, analizach i wahaniach założyłam konto swojego bloga na internetowym serwisie zbiórkowym PATRONITE. Od teraz Lotnicze podkarpackie szuka Patronów! Zobaczcie jak można zainwestować w tę lotniczą ideę i co z tego mieć – mówi autorka bloga.

Kiedyś Katrzyna Hadała porwała się na promocję wąskiej branży i w dodatku ograniczonej do regionu, która i sprzedaje się i się nie sprzedaje. Po 4 latach funkcjonowania przedsięwzięcia wie, że zaproponowała coś nowego w internecie, a w dodatku trochę na przekór wszystkiemu. W tym czasie, dzięki swoim odbiorcom wielokrotnie przekonała się, że obrała dobry kierunek i to co robi rozwija zarówno ją samą jak i – ma nadzieję – czytelników bloga.

Portal Partonite, na którym znalazło się "Lotnicze podkarpackie", to platforma internetowa gromadząca ludzi z pasją, twórców czyli Autorów z osobami, które chcą wesprzeć finansowo poszczególne idee i pasje.

Cały artykuł czytaj na stronie www.lotniczepodkarpackie.pl

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony