I Walne Zebranie LAF RP już 15 stycznia

lafrp.png

Zarząd Lotniczej Amatorskiej Federacji RP ma zaszczyt przypomnieć wszystkim członkom i zaproszonym gościom o zbliżającym się I Walnym Zebraniu, które odbędzie się 15 stycznia 2011 o godzinie 14:00, w Obornikach Wlkp. w siedzibie Starostwa Powiatowego, ul. 11 Listopada 2a.
Zasadniczym temetem spotkania będą poprawki w statucie, omówienie strategii działania LAF RP i podjęcie odpowiednich uchwał.

Tel. kontaktowe:
Zdzisław Kowalczuk 501 133 662
Piotr Szymański 608 522 198

Źródło: Lotnicza Amatorska Federacja RP
comments powered by Disqus

Komentarze

Każda inicjatywa która pozwoli osłabić ten chory układ wojsko, ULC, ośrodki szkolenia z inspektorami ULC (byłymi wojskowymi) jest godna poparcia

Również trzymam kciuki

Ups - już nie tylko wojskowi, teraz są też ich dzieci wojskowych, a one nie są wojskowe.

Taaa, ale w wojsku mieli ciekawą teorię, może motto, które brzmiało:

KAŻDA ILOŚĆ WÓDKI, WYPITEJ Z UMIAREM NIE SZKODZI NAWET W NAJWIĘKSZYCH ILOŚCIACH .........

Mało nam problemów z AP i podobnych? potrzebna nam kolejna "elita" która wypowiada się choćby w moim imieniu nie pytając o nic. Komu to potrzebne- chyba zarządowi LAF (rozumiem że składki są wymagane)

Szanowni Panowie, każdy postęp rodzi się w konfliktach.Jeśli ultralajt pusty waży 270kg a masa instruktora z uczniem wynosi 180 kg to ile możemy zatankować paliwa gdy masa startowa wynosi 450kg? Wielkie O. U boku ULC latamy jako przestępcy.Kupiłem LSA o masie startowej 600kg w innym kraju z obcą rejestracją bo w mojej ojczyznie jest chora sytuacja.Niech to szlag trafi.Panie Wiesiu,psy szczekają a Pan niech idzie do przodu.Psów ogrodnika w Polsce nie brakuje.Pozdrawiam LAF RP.Przyjadę na Walne żeby Wam pomóc.

AP w sprawie mikrolotów dał d... A ci "podobni" to kto ?

Co za dziwaczny kraj ta nasza Polska.... Taka fajna inicjatywa i już zaczyna się od kłótni. Chyba nic z tego nie będzie. Jak spotka się przecież dwóch Polaków to są trzy zadania. Tak jest w każdej dziedzinie życia w naszym Kraju, w polityce, to dlaczego raptem w lotnictwie miałoby być inaczej... Byłem głupi i łudziłem się, że oto wszystko w ultralekkim polskim lotnictwie zacznie się układać.
Jak w tytule: opadły mi ręce. Nic tu po mnie. Życzę owocnych obrad.

PA!

A ja się wybieram. Nie biadolę, zobaczę na własne oczy. Godzina mi odpowiada, bo będę jechał pociągiem z Lublina. Pal go licho o której się skończy i o której będę musiał wracać, choćby i na drugi dzień - w tym czasie zaczynają się ferie na Lubelszczyźnie. Mnie pasuje. (nie jestem "uczniakiem" - jestem nauczycielem i instruktorem). Mam nadzieję spotkać i tych "zapaleńców" i tych "malkontentów". Zatem do spotkania!

Darek Ł., szkoda, ze nie dopisałeś w jakiej będziesz kapocie. Łatwiej byłoby ciebie na tym walnym rozpoznać .......

Co do kapoty, to nie wiem jaka będzie pogoda - zresztą, nie mam wyboru - czarna. Jak będziesz, to na pewno się "zderzymy".

Panie anonim, jak pana nie stać na własne zdanie, to nie podpieraj się pan ,,protezami'' w stylu: ktoś tam, coś tam, gdzieś tam napisał''. Uważnie obserwujemy co planuje LAF, ale jak na razie słabo to idzie, a przede wszystkim wolno i ociężale. Ja uważałem, że jeżeli LAF planuje to, co deklarował, to sprawy ugrzęznęły z powodu zarówno słabego rozpoznania przez LAF konkretnych potrzeb i oczekiwań w tym środowisku, w którym LAF chce działać, jak i z powodu odpowiedniego przygotowania zarządu LAF pod względem, prawnym i organizacyjnym w zakresie ,,dzieła planowanego''. Jeżeli zatem, ktokolwiek zwraca uwagę na sprawy merytoryczne, to bajdurz waszeć, że ,,ktoś'' pluje, oczernia i bojkotuje. Jeżeli, gdzieś jest ten ,,ktoś'' to trzeba go wskazać personalnie, czy to osoba prawna, czy fizyczna i wziąć owego na spytki publicznie, a jak nie pomoże, to publiczne takiego na tym i innych Portalach lotniczych NAPIĘTNOWAĆ. Jeżeli się tego nie zrobi w sposób odważny, a więc zdecydowany zawsze będzie można ,,coś'' na ,,kogoś'' zwalać i to bez końca. Nie może być tolerowane w obszarze lotnictwa cywilnego i to bez względu, czy akurat jest to środowisko ultralekkie, stricte lotniskowe i portowe, czy lotnictwo prywatne, niezrzeszone lub komercyjne coraz szerszy będzie rozdźwięk pomiędzy tym, co trzeba pilnie uregulować, a różnego rodzaju i autoramentu grupami ,,inicjatywnymi'', które ,,de facto'' pojęcia nie mają, jak i od czego zacząć. Proponuję, aby na tym Portalu odnosić się do spraw w sposób merytoryczny i zaniechać wycieczek personalnych. Lotnictwo już wielokrotnie w sposób bardzo konkretny ZWERYFIKOWAŁO działania przeróżnych ,,czynowników'', którym się wydawało, że ich ,,autorytet'', bądź wdzięczne medialnie deklaracje to akurat właściwa przeciwwaga dla przepisów, procedur, logiki i przede wszystkim ZDROWEGO ROZSĄDKU. Może by zatem LAF, a powinien to zrobić już dawno, właściwie na samym początku, przeprowadził rzetelny REMANENT, co, komu, dlaczego i na jakich zasadach może (mógłby) zaoferować, pomóc, usprawnić, etc. Niestety, ale tego wątku, jakoś nie widzę w ,,obszarze woli'' ze strony LAF. Trudno się zatem dziwić wielu opiniom, z których wynika umiarkowany sceptycyzm, że LAF może stać się kolejnym nadzorem, zbytnio się nie orientującym, co i jak ma nadzorować. A wiem, co piszę, bo kiedyś mi przyszło pracować w ,,organizacji lotniczej'', w której zarząd chciał ,,co innego'', niż rada nadzorcza, udziałowcy i inne z ową skumane podobne ,,organizacje lotnicze''. Popatrzyłem na to szerzej i z tego pokładu zszedłem, nie chcąc brać współwiny za opacznie podejmowane decyzje. Lotnictwo, to nie zabawa małolatów w Indian. Koniec, kropka.

A tak konkretnie. To o co Ci chodzi?

Rozchodzi się o to, że ................ .

znowu ten TROLL pisze dyrdymały. Chłopie czy ty nie masz nic pożytecznego do roboty? Zajmij się odśnieżaniem.

Do Anonima. Nie plącz się człowieku (-jeżeli nim w ogóle jesteś)na tym Portalu ze swoimi wtrętami dla samych wtrętów. Poza tym odchrzań się wreszcie od mojej osoby. Jednocześnie zapewniam, że ramach polecanego mi odśnieżania, w pierwszej kolejności możesz na mnie liczyć, gdybyś wpadł w zaspę. Ale raczej Redakcja Portalu Dla Pilota sama zaordynuje tobie taką zadymę, jak tym wszystkim, których zmiotła z Działu LOTNISKA. Dziwne, że doi tej pory nie spostrzegłeś, że twoje wpisy są analogiczne, jak wysokie o sobie mniemanie g ....a, które przylepione przypadkiem do samolotu wydziera się nareszcie leeeeciiiimmyyyyyy ...

Ktoś napisał że są ludzie którym mocno nie podoba LAF i wszelkie zmiany. Będą pluć, oczerniać i jak tylko się da. Będą bojkotować każdy ruch, bo to psuje im interesy. Szczena opada.

Święta prawda.

Co za DEBILNE komentarze.

DEBILNE a raczej NIEUDOLNE bedzie to całe Walne Zebranie!!

Oj bedzie się działo ..... A zresztą, róbta, jak chceta. Takie to przecie modne i na topie.

Godzina rozpoczęcia w myśl starej zasady: późno zacząć wcześnie skończyć.
Blado widzę, chyba że wszyscy obradować będą do rana.
Jak przyjedzie tylko Zarząd to problemu nie będzie.W godzine załatwią wszystko we własnym sosie.