Wirtualny Dzień Otwarty w Lotniczej Akademii Wojskowej

Wirtualny Dzień Otwarty w Lotniczej Akademii Wojskowej (fot. LAW)

Nawigacja, lotnictwo i kosmonautyka, a może logistyka? Podczas Dnia Otwartego Lotniczej Akademii Wojskowej będzie okazja poznać nie tylko ofertę uczelni i zasady rekrutacji, lecz także jej infrastrukturę.

Zapraszamy już 10 marca br. od godziny 9:00 na Wirtualny Dzień Otwarty w Lotniczej Akademii Wojskowej. Zaprezentowana zostanie oferta edukacyjna i szkoleniowa oraz pokazane, jak wygląda „Szkoła Orląt” od środka.

Transmisja online odbędzie się na Facebooku i Youtubie LAW.

Dla Uczestników Wirtualnego Dnia Otwartego przygotowaliśmy wyselekcjonowany program zwiedzania, w którym znajdą się m.in.: symulatory i flota powietrzna Akademickiego Centrum Szkolenia Lotniczego, urządzenie treningowe do nauki katapultowania, Symulator VR obsługi przedlotowej Airbusa A321 i wiele innych nowości – zachęcają do udziału w wydarzeniu przedstawiciele Lotniczej Akademii Wojskowej.

Po zakończonym wirtualnym spacerze odbędzie się rozmowa "na żywo" z przedstawicielami Akademii – odpowiedzą oni na wszystkie zadawane pytania podczas transmisji.

Wirtualny Dzień Otwarty Lotniczej Akademii Wojskowej skierowany jest dla kandydatów na studia wojskowe i cywilne, ale również dla pasjonatów lotnictwa. Władze Uczelni zapraszają przed ekrany wszystkich, którzy chcieliby poznać legendarną „Szkołę Orląt”.

Zachęcamy do uważnego oglądania – w trakcie Wirtualnego Dnia otwartego będą publikowane liczne konkursu z nagrodami.

Źródło: Lotnicza Akademia Wojskowa
comments powered by Disqus