Przejdź do treści
Zjawisko UFO
Źródło artykułu

Pomóż NARCAP badać zjawisko UFO w Polsce

Wiele osób głęboko się interesuje zjawiskami paranormalnymi mającymi związek z lotnictwem, o których co jakiś czas dowiadujemy się dzięki doniesieniom ogólnoświatowych mediów. Teraz nadarza się okazja, aby włączyć się w badanie tego tematu.

Niemiecki oddział amerykańskiego Narodowego Centrum Doniesień Lotniczych o Zjawiskach Anomalnych (NARCAP - National Aviation Reporting Center on Anomalous Phenomena), które zbiera  relacje o spotkaniach z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi (UFO), szuka osób do pomocy przy tworzeniu siostrzanych grup w krajach Unii Europejskiej.

Oddziały Organizacji powstają obecnie w niemieckojęzycznych państwach graniczących na południu i zachodzie z Niemcami oraz w Danii i Holandii. Grupa argumentuje, iż nadszedł czas aby oddzialy NARCAP powstały również we wschodnich krajach Unii takich jak Polska, Czechy czy Słowacja, jak również poza Unią na Ukrainie.

Głównym tego powodem jest chęć wyjaśnienia zjawisk UAP (Unidenified Aerial Phenomena). Są to zjawiska świetlne, albo też często metaliczne obiekty stałe, które zbliżają się na małą odległość do statków powietrznych. Są one w stanie osiągnąć również duże prędkości i przyspieszenie większe niż konwencjonalne konstrukcje.

Dlatego organizacja nie wyklucza ich wpływu na bezpieczeństwo lotnicze, co jest wystarczającym powodem do rozpoczęcia nad nimi badań. NARCAP poszukuje osób, które zgodzą się na dobrowolną i darmową pracę w interesie poprawy bezpieczeństwa lotniczego i pozyskiwania nowej naukowej wiedzy. Preferowane są głównie osoby, które aktywnie pracują w lotnictwie, były z nim związane lub mają osobiste zainteresowania w tym temacie. Organizacja czeka na zgłoszenia pod adresem narcap-germany1its@online.de

Pełną treść dokumentu publikujemy poniżej:

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.narcap.org

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony