Wiosenny Piknik Modelarski w Krośnie

Krośnieńscy Modelarze

Krośnieńska firma modelarska MODEL MAKING, Aeroklub Podkarpacki - Szkoła Lotnicza w Krośnie oraz Krośnieńskie Stowarzyszenie Modelarzy Lotniczych zapraszają wszystkich modelarzy i sympatyków modelarstwa na Wiosenny Piknik Modelarski w Krośnie, który rozpocznie się o godz. 10.00 na lotnisku RC (wjazd od ulicy Lotników - naprzeciw bramy BN Naftomontaż), 5 czerwca (niedziela)

Każdy uczestnik będzie mógł zaprezentować swój model statycznie i w locie, każdy będzie mógł popisać się umiejętnościami pilotażowym.

W planie: prezentacja modeli sterowanych radiem (RC), makiet RC, szybowców z napędem elektrycznym, śmigłowców oraz prezentacja mistrzów i modeli swobodnie latających w locie, modeli szkolnych i modeli rakiet.

Jak piszą organizatorzy: mile widziani są liczni widzowie, którym zaprezentują piękne i oryginalne konstrukcje lotnicze, podniebne akrobacje i miłą atmosferę.

Organizatorzy chcą, by piknik stał się prezentacją modelarskich dokonań, spotkaniem towarzyskim pasjonatów modelarstwa, a przede wszystkim wspaniałą formą wypoczynku.

Czytaj też Relację z ubiegłorocznego Pikniku

Źródło: Krośnieńskie Stowarzyszenie Modelarzy
comments powered by Disqus