Spotkanie z kpt. Wiesławem Jedynakiem

Spotkanie z kpt. Wiesławem Jedynakiem (fot. Kuba Iskra)

Koło Naukowe Lotników, działające na wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej przy Instytucie Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej, zaprasza na spotkanie z kpt. Wiesławem Jedynakiem.

Kpt. Wiesław Jedynak jest pilotem i instruktorem samolotowym, śmigłowcowym oraz balonowym. Podczas spotkania pokaże prezentację pt. "Środowisko pracy współczesnego pilota – od samolotu ultralekkiego do liniowego".

Prelekcja będzie doskonałą okazją do rozmowy z Kapitanem zarówno na tematy pracy pilota, jak i całego otoczenia jego zawodu. Gość Koła Naukowego Lotników posiada wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, które zdobywał m. in. w PLL LOT (pełnił funkcję Dyrektora operacji lotniczych, obecnie kapitan Boeinga 787 Dreamliner) oraz w Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych.

Prezentacja będzie wzbogacona o dotychczas niepublikowane zdjęcia i filmy z osobistych zasobów kpt. Jedynaka.

Wszystkim zainteresowanym przypominamy, że spotkanie odbędzie się już dziś, 21.02.2019 r. o godz. 18:15 i zapraszamy do sali A0 (1 piętro) Instytutu Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej MEiL PW, ul. Nowowiejska 24, Warszawa.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.


Od Redakcji:
Osoby uczestniczące w spotkaniu prosimy o przesłanie na adres Redakcji: wspolpraca@dlapilota.pl materiału filmowego dokumentującego wykład (jeśli oczywiście taki będzie nagrywany). Jest to prośba osób, które nie mogą uczestniczyć w nim osobiście, a chcą się zapoznać z poruszaną tematyką.  

Źródło: KNL
comments powered by Disqus