Przejdź do treści
KSSJ

Żar 2012 - jesiennie zgrupowanie szybowcowe

Są lotniska piękne, są pejzaże fascynujące, są ludzie, do których zawsze chętnie się wraca. W takich właśnie miejscach staramy się organizować nasze szybowcowe zgrupowania.

Jeśli do tego wszystkiego dołożyć wielki kawałek historii, to mamy ... Żar, gdzie spotykają się wszystkie pokolenia lotników i gdzie jesienią bije serce polskiego szybownictwa.

I właśnie tutaj, Karkonoskie Stowarzyszenie Szybowcowe wspólnie z Górską Szkołą Szybowcową AP organizuje drugi turnus obozu dla tych, którym latanie w górach jest szczególnie miłe.

Serdecznie zapraszamy w dniach 20- 27.10.2012r.

Piloci biorący udział w Obozie "Żar 2012" mogą przyjechać z własnym sprzętem, bądź korzystać z szybowców GSS AP Żar.

Uczestnicy zgrupowania będą mieli pierwszeństwo w przydziale sprzętu, a także będą korzystać z preferencyjnych stawek za wypożyczenie szybowca GSS. Cena za godzinę wynosi 36,80 pln, a osoby uczące się (do 25 roku życia) zapłacą jedynie 34,20 pln.!

Obozowicze otrzymają możliwość noclegu w internacie za jedyne 30 zł, a uczący się (do 25 roku życia) - 20zł. Jedyny warunek, to własny śpiwór.

W czasie Obozu będzie można polatać z Sebastianem Kawą, który dzielić się będzie z uczestnikami swoim doświadczeniem.

Tradycyjnie - prowadzone będą odprawy i omówienie ciekawych lotów, wykłady i prelekcje zaproszonych gości...

Będzie możliwość zdobycia uprawnień do lotów żaglowych, a jeśli Eol będzie nam sprzyjał, to spróbujemy dostać się także w wyższe partie atmosfery. Dla nas, szybowników z Karkonoszy, falowe przeloty w Beskidach to wciąż jeszcze nieodrobiona lekcja.

I jak zawsze, dużo rozmów i dobrej zabawy!

WAŻNE !! Zapisy przyjmujemy najpóźniej do 20.10., chyba że wcześniej zgłosi się większa liczba chętnych, niż miejsc.

Proszę o przesyłanie zgłoszeń na adres kssjezow@gmail.com - z podaniem imienia, nazwiska, telefonu kontaktowego, ew. informacji o własnym sprzęcie oraz wieku zgłaszającego się.

Wpisowe w wysokości 50 zł - na konto KSS (na stronie www.kssjezow.pl)

Nie będzie możliwości "zapisania się" na Obóz po 20.10.

Do zobaczenia na Żarze!
Marek Jóźwicki
Karkonoskie Stowarzyszenie Szybowcowe
 

FacebookTwitterWykop

Nasze strony